Golf Adiii Edition

Golf Adiii Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nije lose! Svijetla su mocna,karambolke isto tako sa ovim zmigama! Samo nek se radi! Sretno u naastavku!
 
Član
Adiii je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
Adiii je napisao(la):
Evo malo info od golfa...

Model: Golf 3

Motor: 1.8Gl 90ks...orginal....ali sad ima 120ks..:lol:

God. : 96

Boja: Flashcrveni metalik

Vanjski stajling: hmm tesko objasniti....vidise dosta na slikama...a da sad i ima crna stakal.

Unutrasnji stajling: ma nista orginal.

Planiro sam da sa za zimu stavim Wide Bodykit...i da kupim crne 18nske..i da ga cipam...to radi jo jednu 15ks...i mozda da ga spustim na praed 60mm a nazad 40mm....vidje cemo. Peace out!!:cool:
Bas me zanima kako si postigao tih dodatnih 30ks,jer chipom bi dobio najvise 11ks ipak je to atmosferac...


pa ovako otvorit filter 5ks...sport auspuh..10ks...i cip si reko 11ks...to je 26ks...eto salogo sam 4konja...hehhe :D peace out!!

Sto se ti gadjas konjima ko djeca igrackama,pa nije...
Koji je to filter na kojem dobijas "5"ks pravih i na auspuhu mozes dobiti mozda na pojedinim autima 5 ks,a i za cip ti niko negarantuje 11ks...
P.S. nemoj se uvrijediti,ali je tako...Pozzzz
 
Član
Kultura golf.. moja preporuka ti je 16x9 i što više zemlji.. gevinde su poželjne .. ali sviđa mi se što si do sada napravio.. samo naprijed..
 
Član
addo je napisao(la):
A maska i farovi!? Na ovoj slici se ne vidi bas najbolje ali bit ce nesto od njega!

wuhaha znam,:D to je tek kad sam poceo radim na njemu, a sto je slika mala , hm zar moze veca?:icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top