Golf Adiii Edition

Golf Adiii Edition

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo malo info od golfa...

Model: Golf 3

Motor: 1.8Gl 90ks...orginal....ali sad ima 120ks..:lol:

God. : 96

Boja: Flashcrveni metalik

Vanjski stajling: hmm tesko objasniti....vidise dosta na slikama...a da sad i ima crna stakal.

Unutrasnji stajling: ma nista orginal.

Planiro sam da sa za zimu stavim Wide Bodykit...i da kupim crne 18nske..i da ga cipam...to radi jo jednu 15ks...i mozda da ga spustim na praed 60mm a nazad 40mm....vidje cemo. Peace out!!:cool:
 
Član
Evo jos dve slike. Sad je stvarno cool je tako?? :cool: bice jos slika kad ga uslikam...hehe:D
[attachment=2799]
[attachment=2800]
 
Član
heheh sto bi ljudi rekli puna hauba motora :lol: heheeh a kakve su ti to tablice bolan bolan :icon_redface:
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
heheh sto bi ljudi rekli puna hauba motora :lol: heheeh a kakve su ti to tablice bolan bolan :icon_redface:

:icon_confused: pa boje je to nego da je sav u plastiki...:) svedske tablice...;) jel ne zivim u bih...:cool:
 
Član
Adiii je napisao(la):
Evo malo info od golfa...

Model: Golf 3

Motor: 1.8Gl 90ks...orginal....ali sad ima 120ks..:lol:

God. : 96

Boja: Flashcrveni metalik

Vanjski stajling: hmm tesko objasniti....vidise dosta na slikama...a da sad i ima crna stakal.

Unutrasnji stajling: ma nista orginal.

Planiro sam da sa za zimu stavim Wide Bodykit...i da kupim crne 18nske..i da ga cipam...to radi jo jednu 15ks...i mozda da ga spustim na praed 60mm a nazad 40mm....vidje cemo. Peace out!!:cool:
Bas me zanima kako si postigao tih dodatnih 30ks,jer chipom bi dobio najvise 11ks ipak je to atmosferac...
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Adiii je napisao(la):
Evo malo info od golfa...

Model: Golf 3

Motor: 1.8Gl 90ks...orginal....ali sad ima 120ks..:lol:

God. : 96

Boja: Flashcrveni metalik

Vanjski stajling: hmm tesko objasniti....vidise dosta na slikama...a da sad i ima crna stakal.

Unutrasnji stajling: ma nista orginal.

Planiro sam da sa za zimu stavim Wide Bodykit...i da kupim crne 18nske..i da ga cipam...to radi jo jednu 15ks...i mozda da ga spustim na praed 60mm a nazad 40mm....vidje cemo. Peace out!!:cool:
Bas me zanima kako si postigao tih dodatnih 30ks,jer chipom bi dobio najvise 11ks ipak je to atmosferac...


pa ovako otvorit filter 5ks...sport auspuh..10ks...i cip si reko 11ks...to je 26ks...eto salogo sam 4konja...hehhe :D peace out!!
 
Član
Nije valdje da je ko mene zaboravio?? :D

Pogledaj te ove slike bas sam danas ga zavrsio ali to je samo napred

Nazad cu da sredim sledeci mjesec...:icon_biggrin:

Narucio sam Ps2 slim pa cu ga da ofarbati u boju auto i ubaciti u nutra:D

Planiram da mjenam  fele ne morate to komentirati...ali sve drugo je ok!!:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top