Golf 7

Golf 7

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
darko13 je napisao(la):
Ma ja golf nevalja nista zato je uvijek uvijek najprodavanije auto u svojoj klasi,a štaćeš milioni budala kupuju možda jednog dana shvate da ima boljih poluproizvoda onog proizvđača što je malo malo pred bankrotom oni što su kupili zastavu ne mogu se sjetiti kako se zovu...Mogu shvatiti da vozači Mercedesa,Bmw-a,pežoa kritikuju necemo racunati audi on je ipak član vw grupacije:icon_question:
A kad smo kod fiata od 93 četvrta generacija punta prva tri liče ko jaje jajetu a ovaj treci je kao malo drugačiji da i ovaj treci je deklarisan kao facelift 2,a od kad se golf proizvodi i tek je došao do šeste generacije tako da nevidim smisao u ovim raspravama al nikako:icon_exclaim:
http://en.wikipedia.org/wiki/Fiat_Punto

;):cool::cool::cool:
 
Član
citam bas na jednom forumu polemiku talijan njemac, i jedan njemac kaze: VASA ELEKTRONIKA NE IZDRZI DO NASEG PRVOG SERVISA :D :D
 
Član
darko13 je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Kad vidim da seljak proda vola pa kupi golfa onda ga ne bih ni za dz:lol:
Ma budala a za jednog vola je mnogao dobiti dva fiata jednog za zenu jednog za sebe:lol::lol:

POTPIS! Vidis taman sam zaboravio napomenuti kako golfovi imaju basnoslovne cifre stari po 20 god ...... "sto zrelije to bolje" :cool:
 
Član
Ma budala a za jednog vola je mnogao dobiti dva fiata jednog za zenu jednog za sebe:lol::lol:
[/quote]
jao cara svaka cast
 
Član
panajotis je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
panajotis je napisao(la):
Kad vidim da seljak proda vola pa kupi golfa onda ga ne bih ni za dz:lol:
Ma budala a za jednog vola je mnogao dobiti dva fiata jednog za zenu jednog za sebe:lol::lol:

POTPIS! Vidis taman sam zaboravio napomenuti kako golfovi imaju basnoslovne cifre stari po 20 god ...... "sto zrelije to bolje" :cool:

I opet nadžive ove novije fijate zastave 10 ili šta već,da se ispravim bolje da jednog ostavi za djelove trebaće mu...često!!!
 
Član
Ma pricajte vi sta hocete ovo men ne lici ni na sta a cijena ce vjerovatno biti visoka kad izadje puno ljepsih auta se moze kupiti gotovo za iste pare :icon_smile:

Uvijek bi radije kupio neko polovno auto neg ovo novo ....:icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top