Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
dobar golf bas fino izgleda na tim felgama u odnosu na obicnog je 5 puta ljepsi...

sretno ;)
 
VR6Boki je napisao(la):
S Astre na Golfa, to je ekstra skok. Bar se ne moras muciti sa onim losim mjenjacem :cool:


Nije mi zao Astre mada je nekako bio upecatljiv auto... :icon_cry::icon_biggrin:


@sporting... eh, da sam mogao cekati, "pala" bi i kamera i xenoni i svasta nesto jos...ali eto... bio sam medju prvima...testna vozila...crna diplomatska i jos jedan sivonja(svijetlo siva) te moj... bar u sarajevu... :))))
 
Mogao si za za 38.000 uzeti focusa sa titanium opremom da places od srece,a pri tome da
imas tdci motor,golfic jeste dobar,ali nista ljepsi od astre na slici...
 
MOGAO sam uzeti i Hyundai sa GOOOOOOOOOMILOM opreme, MEganea - takodje sa gomilom opreme... ali sam HTIO novi MODEL koji ce biti BOLJI (po nekim mojim kriterijumima, a vjerujem i misljenjima vecine) od Astre.

focus nista posebno....vozio na testnoj voznji, doduse 2.0benz, full ... nista posebno...

btw, ruzan k'o....

Htio sam NOVI MODEL, a da sam htio facelift (k'o sto je i focus) uzeo bih Astru...
Htio sam auto koji ce MANJE izgubiti na vrijednost u slucajnu eventualne prodaje (jer sam se, kad je u pitanju Astra, dobro za*ebo)... Bruka opreme i ne povecava Bog zna kolko cijenu POLOVNOG auta... tako da...

O kvalitetu je suvisno pricati...


@lov2xlr8 - mislim (jer nisam ni gledao) da nisam mogao, a svakako ga nikad ne bih uzeo, niti bilo koji auto s 3 vrata.
 
Član
GrandMaster neka ti je srecno sa novim autom...stvarno je vrh..A ovi komentari da je ruzan branik i da je mogao bolje stvarno su smijesni.....Mi koji vozamo auta iz 80 da kazemo nesto na 6...ma nigdje veze...Uzivaj i zelim ti puno predjenih kilometara....;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top