Golf 6

Golf 6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sretno sa novom sesticom i da predjes kilometara dok brojac ne otkaze :lol: ... Auto je za svaku pohvalu :)
 
pravi izbor, kvalitetno auto, dobra oprema
a uz to i premoćne felge i najvažnije novo.
želim ti puno sretno pređenih km. pozz
 
Član
najbolje je novo auto... ako nisi ljubitelj sto si uzimo golfa? ima jos auta na trzistu.. za te pare...
 
@Amer: Tako su govorili i za sesticu nakon pojavljivanja petice... eto je za 2-3god, a oduzilo se na 5 godina :)

@Col3-99: oko 38000 je izasao

@bulex: auto sam uzeo jer za te pare nisam mogao uzeti nijedan NOVI model s toliko opreme i da je neki "bolji" BRAND.
Razlog jos je i bio "drzanje cijene", sve zbog naseg genijalnog mentaliteta.
Nisam ljubitelj golfa, al' opet ponavljam, extra je - zato sam ga i kupio :D

Mogao sam 308-icu uzeti, ali ne hvala, vozio sam dovoljno dugo 307.
Astru sam imao
Megane mi se ne svidja
C4 - nikad
Bmw 1 - trebalo je jos min 6-7000 doplatiti
Definitivno je auto najkvalitetniji u klasi... A vrlo brzo ce se to i dokazati...

tako da... mozda previse placen, ali se nadam da ce se to "vratiti" kod eventualne prodaje...

Hvala svima
 
Član
dobar golf neka je a srecom da te slusa,samo u tih 6-ica je prednja karambolka malo cudnog izgleda,ali ostalo ok ;)
 
Član
ufffffffffffffff.....dobarrrrrrrr je brate..

Ako nije tajna koliko je izasao golf...

Nek ti je sa srecom:cool:
 
Član
ma dobra je sestica,jel ovo kod tebe motor od 102ks??ne znam jel se zasad na nase trziste isporucuju tsi od 122 i 160, ovaj od 122 je optimalan
 
badboy je napisao(la):
ufffffffffffffff.....dobarrrrrrrr je brate..

Ako nije tajna koliko je izasao golf...

Nek ti je sa srecom:cool:
rekoh vec...oko 38 000


@vladica - htio sam i ja Turbo benzinca, ali zaista nisam mogao cekati isporuku, tako da sam dobio obicnu benzinjaru :)... nestrpljivost me je "kostala" i nedostatak backview kamere, turb, i xenona (kojih kad sam uzimao, oko 15 januara, nije bilo ni na listi "dodatne opreme")
Isporucuju se 1.4TSI, dok 1.6 commonrail diesel umjesto 1.9 pocinje ja mislim od juna...
 
Član
Neka je sa srecom;)
Vozao sam jednu 6 i fino ide lezi na cesti i sve :icon_smile: al kao vw fana su me jako iznenadili vanjskim izgledom :icon_sad:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top