golf 5

golf 5

Član
trebao bi onda uzet opruge, jer djeluje malo visoko, 19 mogu ali ce strugat kada se spusti, ovisno od opterecenja i nagiba na cesti, ako ces ici na vecu felgu, uzmi 18 i gewindu i nemas problema
 

JD.

Član
skinuo si ove felge sa Passata CC radi GTI replika na kojim se vozi pola drzave ? :icon_cry::icon_cry: bas steta, ali eto...


inace dobro izgleda u mat crnoj, koliko je kostalo presvlacenje ?
 
sve super samo da si zadrzao felge od passata CC bilo bi drama ;) ova folija na zadnoj sajbi mi neobicna ali to je tvoj izbor :icon_smile:
 
Član
GolFanatiCars je napisao(la):
sve super samo da si zadrzao felge od passata CC bilo bi drama ;) ova folija na zadnoj sajbi mi neobicna ali to je tvoj izbor :icon_smile:

tu reklamu cu sad skinuti to sam stavio onako malo radi reklame pa to sad skidam

felge ce stici 20 cola niklovane
 
Član
Moj komentar :)

Trenutno najlošiji dio su zadnji štopovi, po meni bolje da nisi dirao ili već da si doturio pa kupio oem led koji su no1 od svih...

Xenon koja je to boja 8k mešni još i u maglenkama, ako mi ima išta gore kad se u po bijela dana vozaju sa ovi xenonnima na sve strane, nadam se da nisi takav ;)

Definitnivno nakon 17,18 treba spustiti...19? nije to za ove limuzine....
Što se tiče sputanja, za malo para opruge, onda čovjek postane proklet i hoće još dobro razmisli i o gewindama, ja iduće godine idem na gw jel opruge mi nisu za custom uštimavanje....i uvijek problematični zadnji kraj...


Karbon fino je to ako ti se sviđa... sad je karbon postao kao ove folije u modi :D

Zadnji branik hmm nekako mi prazan bez auspuha, neznam možel se šta uraditi po tom pitanju?

Ova replika playera koja je oznaka kako sluša, imal plaho mušica?
 
Član
mocno, mocno svaka cast;)

[quote
moze li mi neko reci bi li bilo previse na njega staviti felge 20'' niklovane
[/quote]

kod druga mi na cetvorci 19" tako da vjerujem da bi na peticu mogle i 20"
 
Administrator
odlicna petica... sa folijama je pun pogodak;);)svaka cast:cool:

drug evo ubacio sam ti slike u prvi post, pa ti ga jos samo edituj i napisi nam neke podatke o autu, koji je motor, sta si radio, planovi i slicno pa da ima sve na jednom mjestu;)
 
Član
jesu li ove lajsne sto se mogu skidati ili su dio plastike tapacirunga i ne skidaju se?ukoliko se ne skidaju, kako je uhvatila folija pošto su hrapave?
 
Član
enkkara je napisao(la):
jesu li ove lajsne sto se mogu skidati ili su dio plastike tapacirunga i ne skidaju se?ukoliko se ne skidaju, kako je uhvatila folija pošto su hrapave?

ne skidaju se a uhvatile su dobro nemam nikakvih problema
 
Početnik
Odlican golf,jedan od ljepsih koje sam vidio.Ko radi ove mat folije,koliko te to kostalo,ako nije tajna.
 
Član
trebaju li kome feluge GTI 17'' ORGINAL NISU REPLIKA GUME KUMHO 225/45 R17 LJETNE + ZIMSKE GUME RUNFLAT BRIDGESTONE 17''
 
Član
Drug 20 cola ne ide na golfa, max sto ide je 19 i na 19 colna debljina gume ti je 35 i po ovim našim putevima je pitanje samo kad ćeš sjebati felgu a i gumu...

Dobro razmisli ima tu više problema nekoliko šira gume, et i sl da to bude kako treba i da nepara....
 
Top