Golf 5 - problem sa daljinskim otkljucavanjem

Golf 5 - problem sa daljinskim otkljucavanjem

Pozdrav ljudi, imam problem sa daljinskim otkljucavanjem na golfu 5. Prije dva mjeseca mi se desilo sljedece: Otkljucam auto i sva se vrata otkljucaju osim vozacevih. Probam ponovo zakljucati pa otkljucati, nista. Jedini nacin da otkljucam vozaceva vrata je bio da gurnem kljuc u bravu i tako otkljucam. Kasnije sve radilo normalno. Medjutim, u zadnjih par dana se stalno pocelo desavati to. Znaci samo na vozacevim vratima, ostala se normalno otkljucavaju (a zakljucavaju se normalno i vozaceva).
Zna li neko sta bi tu mogao biti problem?
 
Član
Pogledaj samo buzir izmedju vrata i A stuba, ako su unutra žice cijele, nisu oštećene. 99% bravu ces morati zamijeniti, tako isto kod oca bilo na zadnjim lijevim i jedno vrijeme nije mogao nikako da otvori. Kako smo zamijenili bravu sve ok.
Sad I kod njega zezaju vozaceva vrata
 
Samo zice provjeri to je u vecini slucajeva dok ti je profunkcionialo prvi put jer nakon otvaranja dobile zice kontakta pa radilo neko vrijeme a sad odpale pa nece nikako
 
Pozdrav,
Treba mi neki savet ako neko ima slicna iskustva. Golf 5plus u pitanju. Zadnja vrata iza vozača mi ostala zakljucana i ne reaguje na daljinsko odkljucavanje, (nemam bravu za kljuc), ne reaguje ni prozor uopšte. Ne mogu da ih otvorim. Proverio sam žice kod dzeka (posto se vide kada otvorim vozaceva vrata) sve ok, skidao klemu i vracao i ništa. Ima li neko neki savet
 
Top