Golf 5 GTI

Golf 5 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Alive je napisao(la):
ACKapetanović je napisao(la):
ometači policijskog lasera INTERCEPTOR (s prijeda i od pozada ),folija za kamere na registarskim pločicama,radar detektor COBRA XRS R7,itd.


Jako pametno...jos objavis slike sa full slikanim tablicama,divim ti se :cool::cool:

Inace Golf dobar ;)

Na prvoj stranici imash slike gdje se vide tablice :D

Inache extra GTI , cesto sam se vozao u jednom ;)
 

MTR

Član
:icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil::icon_evil:

MA SEJTAN OD AUTA
 
Deyo je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
i kolko je to s folijama ucinkovito, jel 100%?

Jeste, samo se vide brojevi kad se gleda npr iz auta iza ili iz auta koje ide u susret, pod uglom kad se gleda, ništa se ne vidi, jer su to u stvari rešetkice male i jednostavno se ne vidi sa strane...

gledao sam na Discoveryu FIFTH GEAR kad je tema bila folije
na tablicama , tu je izvršen test najpoznatijih folija na tržištu
i rezultata nije bilo znači sa nekoliko vrsta su pokušavali ali
kamera je uvijek uhvatila broj registracije. tako da mislim da ti
to neće biti od prevelike pomoći.
a golf ti je prava lutka, bez ijedne zamjerke. pozz
 
Član
ja sam gledao preko dsf na auto putevima imaju kamere oni su stavili neku plastiku preko tabli ... kamera kad uslika uslika samo kako da kazem uslika table al kao da su plastika neka preko ... ma u glavnom nevide se brojevi tablica sto je najvaznije ...

nego ACAB do kraja zivota i to je to ...


golf je strava...
 
Broj elektronike upravljača 1K0 953 549 BK

DSA je napisao(la):
ok deyo,hvala...i eto, možeš ga pitati trebaju li mu karte za ovaj rns 510? vidim da mu je crn displey,hehe... imam v3 east europe i v4 west europe, za prodati, naravno

Prije deset dana sam učitao najnoviju verziju,Hrvatska i Evropa su poklopljene u cijelosti,Bosna samo važnije caste i ulice u gradovima,uglavnom ulice koje vode do magistralni puteva.Crn displej je zato što je na autu bila osvjetljena instrument tabla,tj. uključen ja noćni režim.

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Deyo je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
i kolko je to s folijama ucinkovito, jel 100%?

Jeste, samo se vide brojevi kad se gleda npr iz auta iza ili iz auta koje ide u susret, pod uglom kad se gleda, ništa se ne vidi, jer su to u stvari rešetkice male i jednostavno se ne vidi sa strane...

gledao sam na Discoveryu FIFTH GEAR kad je tema bila folije
na tablicama , tu je izvršen test najpoznatijih folija na tržištu
i rezultata nije bilo znači sa nekoliko vrsta su pokušavali ali
kamera je uvijek uhvatila broj registracije. tako da mislim da ti
to neće biti od prevelike pomoći.
a golf ti je prava lutka, bez ijedne zamjerke. pozz

Ove folije su testirane na trafi pksovu kameru u Tuzli kod Inter auta prije tri mjeseca i još mi nije došla ni jedna prijava sa kaznom,što znači da funkcioniše
 
Super Moderator
auuu pa izgleda dobro trosi ovaj 2.0 :D
vidim u mjestu 1.6l/h :D
al super je unutra posebno mi se svidjaju oni alu dodaci i one papucice dole :D
 
Član
samo da dodam sto se tice kamera i plastika preko tablica,mom prijatelju je kazna neki dan dosla iz februara :):)
ne bi experimentiso :)
 
Član
allroad je napisao(la):
auuu pa izgleda dobro trosi ovaj 2.0 :D
vidim u mjestu 1.6l/h :D
al super je unutra posebno mi se svidjaju oni alu dodaci i one papucice dole :D

i ja bas gledam potrosnju i ne vjerujem:lol:

a auto u cjelosti izgleda fino...ima nekih stvari koje bih ja promijenio, al nije los ni ovako:cool:
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
samo da dodam sto se tice kamera i plastika preko tablica,mom prijatelju je kazna neki dan dosla iz februara :):)
ne bi experimentiso :)
Ne vidim uopće da je to puno ...pa treba nešto i tjerat te sve gumbiće i potrošače..(pa moj.. koji troši ko upaljač..kad se klima i zadnji grijač po zimi kresne ode na 1,3 bez problema na mjestu)

Super golfinjo i još mi nisi odgovoril koliko ide brzo i koliko dođe do tog brzo...:icon_twisted:

potrošnja potpuno nebitna kad imaš ovakvog zmaja:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top