Golf 5 GTI

Golf 5 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
Sad opet malo bolje pogledah slike, jesi ti slucajno dolazio sa ovom peticom kad na SR u TZ?

Vidjao sam tamo ovakvog Golfa, lik dodje, prijavi se za trku a ne vozi je, samo se parkira. Ni da vrijeme izmjeri na treningu, nista :D



dignite kotizaciju....


gdje je ovde CAI?
sa turbine?????
 
Član
50 KM je koatizacija, kud ces vise :D

Mogao se na styling prijaviti za 25 KM, ak vec ulazi samo da parkira.

Zato i ne kontam zasto bas na trku, valjda ce nam objasniti :)
 
Početnik
VR6Boki je napisao(la):
50 KM je koatizacija, kud ces vise :D

Mogao se na styling prijaviti za 25 KM, ak vec ulazi samo da parkira.

Zato i ne kontam zasto bas na trku, valjda ce nam objasniti :)


100KM stavite :) vidis da nije dosta


jos je bilo i 10km kotizacija za burnout, ja sam se uvijek prijavljivao za to

Deyo je napisao(la):
Beats me... slika sa neta

Šta nije u redu ? :icon_confused:


ako je sa neta ko kaze da valja??

ovi se kitovi inace koriste da se dovede hladniji zrak u motor , a u ovako skucenim prostorima ovo nije i neko rjesenje

ovde se dobije zvuk i veci protoko toplijeg zraka koji na turbo motorima i nije bas pozeljan..

IMHO radije panel...
 
Član
odlican samo ne volim fele u crno al evo jedan prijedlog da stavis onu crvenu traku na rub oko felge
 

DSA

Član
jel ti mrsko da mi kažeš koji ti je gateway unutra i koja elektronika stupa volana? ako možda imaš vag com, to ti može iščitati..treba mi pravo ova info
 

DSA

Član
Čekaj, čiji je broj i kako misliš da mi može pomoći? trebaju mi samo brojevi
 

DSA

Član
ok deyo,hvala...i eto, možeš ga pitati trebaju li mu karte za ovaj rns 510? vidim da mu je crn displey,hehe... imam v3 east europe i v4 west europe, za prodati, naravno
 
Član
ACKapetanović je napisao(la):
ometači policijskog lasera INTERCEPTOR (s prijeda i od pozada ),folija za kamere na registarskim pločicama,radar detektor COBRA XRS R7,itd.


Jako pametno...jos objavis slike sa full slikanim tablicama,divim ti se :cool::cool:

Inace Golf dobar ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top