golf 5 gti - plin

golf 5 gti - plin

BHT Ovisnik
Ne valja ni to, osim sa provjerenom markom plina,tipa lovato,zavoli,tomaseto i sl. Jer ja u nas sad kad gledam auto uvijek gledam gdje ugrađen plin ako ima,jer rođak uzeo u Bijeljini audi a6 s plinom ugrađenim u N. Sadu i nigdje u nas u BiH nismo mogli ga spojit na komp jer je neki njihov lijevi plin. Ni u Sarajevu Darko i Njegos nit itko ima taj software. Da bi ga programirao moras u Novi Sad.
 
Član
Snać ću se kad budem uzimao ali sad me zanima ima li problema s plinom nakon ugradbe, može li taj motor podnijet plin, iskustvo nekoga ko ima ugrađen plin..
 
Član
jedan prijatelj je radio na audiju A3 2.0 fsi 150 ks, u suštini sve je ok, nije imao nikakvih problema, samo što auto troši 30% benzina i 70% plina, tako da to nije baš ekonomično u fulu kao kod drugih auta, a i sama instalacija je prilično skuplja, odnosno opet se svede na to koliko prelaziš km i koliko dugo planiraš voziti taj auto ;)
 
Član
Auto planiram uzet za stalno, ne bih ga poslije prodavao, ali nikad ne reci nikad ko zna šta se može dogodit
 
Član
Hitno mi je potrebna informacija.Moze li se auto prevesti auto koje je registrovano u Tuzli na nekog u ko zivi u Banovicima,a da se to odradi u Banovicima,znaci da se auto koje je registrovano u nekoj opstini prevede na nekog u drugoj opstini,a sve da bude regularno
 
Član
ma nije pitanje upuceno konkretno tebi ,nego nisam znao gdje da postavim pa eto lupio sa tu,u svakom slucaju hvala na odgovoru
 
Član
Ako neko ti ovde kaze da ti je glupa prica ne govori neko jer je ljubomoran ili slicno , govori ti o tome ako vec gti uzimas zadnje ti je pitanje potrosnja koja je btw cca 10-11l to što se oni slikaju sa 7l zajebi i ja sam 1,8t vozio jedno vrijeme 3l i mogao slikat al bilo niz stranu :) . Koliko se isplati? Pa druze moj imas godisnju racunicu kilometara, imas telefon , nazovi koliko je instalacija pa izracunaj isplativost !!!
 
Član
Sve ja znan i stavlja san na papir al bi također volio čut od nekoga s iskustvom jel se njemu isplatilo, bi li mi preporucio to,jer jedno je na papiru drugo u stvarnosti, a i volio bi čut ima li problema s plinom i slično
 
Član
plin kao plin je ok investicija, ja sam kupio corsu s plinom i na kratkim relacijama mi uzme 10-tak litara plina po gradu, tako da trosim otprilike 40% manje love ako uzmem u obzir da trosi i benzin dok se ne ugrije, u principu, sto vise vozis, vise se isplati
problem je ako nije ustimano kako treba, a ta je masina ionako maaaalo vise komplikovana za plin, ja ne bih isao na tu opciju, kod nas vecina ljudi ne zna detektovat kvar na benzinu za malo rjedje motore a pogotovo za plin
ja sam svasta nesto uzimao u obzir i na kraju sam kupio poprilicno jednostavan motor koji ide i u astru i u vektru i mozda jos u nesto iz GM grupacije
poenta je, rijetko za Balkan nije ako vec unaprijed nemas nekog majstora za to
plinari ce ti odmah svaljivat na struju, klasicni majstori na plin i dok se njih dvojica dogovore sta zeza, izgubis zivce
dobro razmisli, ta masina je sama po sebi dosta rijetka a pogotovo oni koji ju poznaju u dusu
jos na to dodaj plin i mozes imat glavobolje
 
Top