Golf 5 Bugojno

Golf 5 Bugojno

Član
sto se tice to sto je trom u poredjenu sa kadetom, slabo koje auto ide k'o kadet 1.3 :woot: (ozbiljan sam)
 
Član
Ne kazem da bolje ide moj bivsi kadet, nego imm osjecaj da bolje ide, jaran mi ima 1.6 jettu 2, i mislim da cak i ona bolje ide od ovoga golfa, gas do poda svaka brzina, ali dzaba :/
 
Član
Ne kazem da bolje ide moj bivsi kadet, nego imm osjecaj da bolje ide, jaran mi ima 1.6 jettu 2, i mislim da cak i ona bolje ide od ovoga golfa, gas do poda svaka brzina, ali dzaba :/
ma ja sam stvarno iznenadjen tim kadetom, ne zezam se, prijatelj ima kadeta 1.3, ide auto ko zmaj
 
i ja imam osjecaj da bolje ide onaj moj bivsi Passat od BMW ali takav je osjecaj u novijem-tezem autu sa boljom izolacijom...
ja kad stisnem bengu nema ono ko kod Passata da te zakuca za sjediste nego samo gledas kazaljku kako leti:D
 
Član
Druže, ja gledam kazaljku, i ona ne leti, a 66kw :O
P.s
Imam osjecaj da kod mene na audiju brze skace kazaljka od brzine, nego kod golfa obrtaji
 
Član
Druže, ja gledam kazaljku, i ona ne leti, a 66kw :O
P.s
Imam osjecaj da kod mene na audiju brze skace kazaljka od brzine, nego kod golfa obrtaji

E ekipa,da ne otvaram novu temu,mene zanima ovaj Golf,zna li ga iko.
Sta i kako,zanima me je li udaran bio u lijevu stranu jer mi se cini da se lak poceo guliti i fali ovaj komad lajsne..
Zna li ga iko iz Bugojna...??

http://www.pik.ba/artikal/14266695/golf-2-gti-registrovan/


p.s.Izvinjavam se Greendevilu ali bolje da ne punimo forum ovim temama ;)
 
Član
Osim što bi trebao imati 82kW za GZ motor, nemaš šta više očekivati za te pare. Spusti stoju i vozi. Auto je GTI orginal iako mu fali dosta nekih orginalnih stvari,,,komad lajsne je 5 maraka na otpadu, a udaran je bio svakako, ni maska ni karambolke mu nisu orginalne.
 
Član
Kakav kadett 1.3 da ide... Kadett koji ide je GSI 2.0 8V sa 130 konja i 2.0 16V sa 150 konja, ovo sve ispod toga je trahana...
 
Član
Osim što bi trebao imati 82kW za GZ motor, nemaš šta više očekivati za te pare. Spusti stoju i vozi. Auto je GTI orginal iako mu fali dosta nekih orginalnih stvari,,,komad lajsne je 5 maraka na otpadu, a udaran je bio svakako, ni maska ni karambolke mu nisu orginalne.

To sam vidio i jeste,ali zasto i zadnja nije,haj dobro to..
Vidi se na posudi od brisaca da je malo crveno.
Jedan mi je clan foruma rekao da je momak prevaran dobar,pa me zanima da ne idem bezveze.
Kontao sutra ici pa evo sada ne znam ziv,
ALi kaze momak da nije njegovo auto..Haj mozda se odem provozati ;)
 
Član
To sam vidio i jeste,ali zasto i zadnja nije,haj dobro to..
Vidi se na posudi od brisaca da je malo crveno.
Jedan mi je clan foruma rekao da je momak prevaran dobar,pa me zanima da ne idem bezveze.
Kontao sutra ici pa evo sada ne znam ziv,
ALi kaze momak da nije njegovo auto..Haj mozda se odem provozati ;)
I ne samo to, vidi se i na plastici kod ECU-a, onda duz plastike gdje je broj šasije, vezni lim ili sta je vec iznad maske... sve šareno. Mislim i ne treba nesto ocekivati od auta starog 30 godina , al' et' :)
LP
 
Pa ljudi to je golf 2. Svaki je bio udaran. Na mom passatu je kamaru dijelova od drugih. Ne znaci ako je udaran da je los, nego kako je popravljen.
 
Član
Osim što bi trebao imati 82kW za GZ motor, nemaš šta više očekivati za te pare. Spusti stoju i vozi. Auto je GTI orginal iako mu fali dosta nekih orginalnih stvari,,,komad lajsne je 5 maraka na otpadu, a udaran je bio svakako, ni maska ni karambolke mu nisu orginalne.
ne vjerujem da je orginal gti zbog ovih 66 kw, nesta tu nije kako treba
imao sam jettu 2 sa ovim motorom od 66 kw i nije bila gti
 
Član
ne vjerujem da je orginal gti zbog ovih 66 kw, nesta tu nije kako treba
imao sam jettu 2 sa ovim motorom od 66 kw i nije bila gti

Ovo 66kw me budi,vjervatno je prekucan,ili je stavljeno radi registracije,ali je ovo 110ks kao sto Kenno kaze,vidjeti cu ovo koji dan da odem da ga pogledam jer mi se svidio radi 4 vrata i unutranjosti,a i original stanja,mislim nema cuninga,to sto je naprijed udaran je drugo,ima svukuda boje crvene..Vec mi je ovaj jedan rekao zadnju cijenu,ali cu gledati spustiti jos malo i pazariti ga..
Onog zelenog sam prodao,bio je los do bola ;).Vidjeti cemo ovog ako ga uzmem :D
 
Član
Ovo 66kw me budi,vjervatno je prekucan,ili je stavljeno radi registracije,ali je ovo 110ks kao sto Kenno kaze,vidjeti cu ovo koji dan da odem da ga pogledam jer mi se svidio radi 4 vrata i unutranjosti,a i original stanja,mislim nema cuninga,to sto je naprijed udaran je drugo,ima svukuda boje crvene..Vec mi je ovaj jedan rekao zadnju cijenu,ali cu gledati spustiti jos malo i pazariti ga..
Onog zelenog sam prodao,bio je los do bola ;).Vidjeti cemo ovog ako ga uzmem :D
Po cemu si zakljucio da je 110
 
Top