Golf 5 Bugojno

Golf 5 Bugojno

Super Moderator
nisam to znao. za sta ti nudi zamjenu? onaj slabiji 1.4 znam da nije neka sreca sto se tice snage, ima tetka golf 6 pa cesto vozam, al je ok :)
 
Član
Kolega imao istog ovakvog, cak sam mislio da je to taj jer ni ovaj nema zastitu pod haubom, onaj je bio razbijan pa reko da ti kazem odma, al nije to to auto. Ja sam s tim golfom isao u bl po felge, on vozio 18ke na njemu. Po meni to mozda i nije slab motor za njega, nije kao tdi ali nije ni trulja, bar koliko sam ja mogao vidjeti.
 
Kolega imao istog ovakvog, cak sam mislio da je to taj jer ni ovaj nema zastitu pod haubom, onaj je bio razbijan pa reko da ti kazem odma, al nije to to auto. Ja sam s tim golfom isao u bl po felge, on vozio 18ke na njemu. Po meni to mozda i nije slab motor za njega, nije kao tdi ali nije ni trulja, bar koliko sam ja mogao vidjeti.
ma ne treba meni info kako ide nego u kakvom je stanju :D:D ja znam da se to vuce po putu :D
 
Član
pa et provjeri jel tacno bugojno pa ako mognem sta da ti pomognem ha ya nazovi ga pitaj tacno odakle je
 
Top