Golf 5 Airbag greska

Golf 5 Airbag greska

Pozdrav ljudi, pisao sam ranije ovdje https://bhtuning.com/threads/golf-5-navigacija.102971/
I kupih ja konacno tu navigaciju, kinesku RNS 510, kao sto su mi preporucili neki. Medjutim, odnesem liku da ugradu, on je ugradi, ugradi i kamericu koja je dosla uz nju, medjutim, sjebe mi nesto... Kamerica radi samo kada dam kontakt, kad ukljucim auto ona i dalje radi, al' se nist ane vidi, kao neke smetnje da su. + mi pokazuje problem sa airbagom... On normalno pojma nema sta je problem, znate li vi sta bi moglo biti mozda? Pomagajte il' da se ubijem :banghead::banghead::banghead:
 
Član
Zbog variranja napona, auto ima kontrolu ispravnosti zarulja. Za pocetak dovedi cisti plus i spoji na kameru da vidis oce li raditi onda. Jer najvjerovatnije ces morati ubaciti relej između. A iza samog radija (ne nuzno na svakom) ima crvena zica na kojoj jasno pise reverse camera i nju treba spojiti. Ugl taj majstor ako imalo ima znanja to je trebao uraditi bez greske, a on jos ostavi nered za sobom. U vezi zracnog ne mozes nista bez dijagnostike
 
Član
Pozdrav ljudi, pisao sam ranije ovdje https://bhtuning.com/threads/golf-5-navigacija.102971/
I kupih ja konacno tu navigaciju, kinesku RNS 510, kao sto su mi preporucili neki. Medjutim, odnesem liku da ugradu, on je ugradi, ugradi i kamericu koja je dosla uz nju, medjutim, sjebe mi nesto... Kamerica radi samo kada dam kontakt, kad ukljucim auto ona i dalje radi, al' se nist ane vidi, kao neke smetnje da su. + mi pokazuje problem sa airbagom... On normalno pojma nema sta je problem, znate li vi sta bi moglo biti mozda? Pomagajte il' da se ubijem :banghead::banghead::banghead:
Airbag ti gori jer ti je prilikom ugradnje odpojio "Passenger Airbag OFF" dzek.
Imao isti slucaj na passatu b6 gdje zna ostati greska ako se taj dzek izvadi. Samo neka ti neko izbrise gresku, zna svaki iole majstor koji ima dijagnostiku (moze i vcds-om).
 
Probaj gresku ponistit tako sto das kontakt tri puta :)
Probao, nece. Danas cu prvo odvesti ponovo ovom dundjeru sto mi je ugradio sve to, da rijesi tu kamericu, pa cu onda odvesti covjeku na dijagnostiku da ponisti gresku. Ako se opet pojavi zapalicu i sebe i njega. :banghead:
Sad sam skontao da se ni svjetlo unutra ne gasi dok se ne zakljuca auto, ne moze se cak ni na dugmice one ugasiti prednje, zadnje moze kad ga stavim na 0, kada je na onome kao kad su otvorena vrata da svijetli stalno svijetli... Da mi se ove budale rijesiti samo nekako, da sredi ovaj haos sto je napravio. Pa ubio me bog ako mu vise i brisace promijenim ako ne moram. Je*em ti zivot, pa kakvi su to ljudi... Pa ja ne bih uzeo da radim nesto sto ne znam da mi pistolj u glavu uperis...
 
Član
To za titranje slike i meni se desavalo iz razloga sto zice koje dodju na kameru da kazem nisu dobar provodink.ja sam posebno vodio sebi i.sad uopste ne titra slika.nek ti spoji na rikverc i da se samo tada pali kamera a ne na kontakt....za airbag su ti vec rekli a i pp sam ti napisao...
 
Ljudi samo da javim da je problem rijesen, bar se tako cini za sada. Vidjecemo hoce li se ponovo pojaviti greska ili nesto drugo. Problem sa kamericom je bio taj sto tamo kod nje imaju jedan kondenzator i dioda, to se dobije uz uredjaj, to je i bio stavio. Medjutim to je bilo lose pa su se desavale smetnje. Sada je on stavio neki svoj kondenzator, diodu i neki prigusivac, sada je ok kamerica. Gresku sam samo obrisao kod kosmije mehanicara, kaze da je javilo neki problem na masi, pojma nemam. Sad cemo vidjeti da li ce se opet pojaviti greska ta i hoce li biti problema sa autom.
 
Top