Golf 5 navigacija

Golf 5 navigacija

Pozdrav ljudi, kupio sam Golfa V, 1.9 TDI, 2007 godiste. Od opreme ima sve osim navigacije. E sad, imam nekoliko pitanja, pa kome nije mrsko nek' odgovora. :D
1. Mogu li u tog golfa staviti navigaciju onu koja inace moze doci uz golfa 5?
2. Ako mogu da li cu imati sve opcije, da li ce biti prikaz onaj za parking senzore i to (auto ima parking senzore, samo posto nema taj veliki displej nema prikaza, cuje se samo zvuk)?
3. Jel' ovo originalna navigacija https://www.olx.ba/artikal/25973785/dvd-gps-navigacija-auto-radio-vw-pasat-6-golf-5/ i moze li ona u mog golfa?
4. Moze li ova u mog golfa i da li je ovo bolja opcija https://www.ebay.com/itm/8-Screen-M...l:Golf&hash=item2cd41c527e:g:LwAAAOSwYgxa1BzI ?
5. Ako ima neko od vas da prodaje ovako nesto, ili da hoce da kupi/uzme u racun onaj standardni displej koji ja sada imam, neka se javi. Inace taj moj displej je bukvalno kao nov, sve tipke i sve, stanje savrseno, kao da je juce izasao iz fabrike, znaci nikakvi tragovi koristenja.
 
Poslednja izmena:
Član
Ovo pod brojem 3 nije original. Prikaz senzora ne znam hoces li imati jer je stvar modula dal je to postojalo tvornicki u g5. Ja ti savjetujem da uzmes rcd 330, i imas sve
 
Član
Android auto ti je izgledom potpuno isti kao ovaj sto sam postavio, stvar je sto podrzava android uređaj, a ne samo apple i da radi preko mirrorlinka koji malo uređaja podrzava. Taj pod brojem 4 je ok uređaj, ali mi nekako vizualno nikako ne pase u auto
 
Android auto ti je izgledom potpuno isti kao ovaj sto sam postavio, stvar je sto podrzava android uređaj, a ne samo apple i da radi preko mirrorlinka koji malo uređaja podrzava. Taj pod brojem 4 je ok uređaj, ali mi nekako vizualno nikako ne pase u auto
Aha, hvala. A kaze mi sad neki mehanicar (ja se inace slabo razumijem u to, izvinjavam se ako lupam) da je pitanje hoce li navigacija raiiti zbog antene? Jer kao ide posebna za nju, pa je pitanje hoce li to moci raditi. Znas li ti ili neko drugi ako zna neka pise nesto o tome? :)
 
Član
Prilaz klime ti nece raditi jer moras ubacito climatronik od golfa 6 da bi imao prilaz na displeyu.kupi aftermarket ovu rns510 kinesku i miran si.u njoj dodje i antena i gateway da ne prazni aku.otkljucan video u voznjim.podrzava prednju zadnju kameru itd itd
 
Prilaz klime ti nece raditi jer moras ubacito climatronik od golfa 6 da bi imao prilaz na displeyu.kupi aftermarket ovu rns510 kinesku i miran si.u njoj dodje i antena i gateway da ne prazni aku.otkljucan video u voznjim.podrzava prednju zadnju kameru itd itd
Znaci kada bih uzeo ovo sto sam ja htio uopste ne bih mogao paliti klimu? :D
 
Član
To sto hoces kupiti s ebaya nema veze s klimom.tj mozes normala paliti gasiti ac samo prikaz na displayu ti nece raditi
 
Top