GOLF 5 19 TDI

GOLF 5 19 TDI

Član
Ja bi išao na isti orginal sa mp3 ili da ideš na rcd510:icon_smile: manje se krade i teže

Sretno sa radovima
 
Evo ako tko nije znao od vlasnika golf 5 koji posjeduju digitalnu klimu da na njoj ima dodatno putno racunalo.......Da Da.. koja pokazuje 3 temperature, brzinu trenutnu, temperaturu ulja i sl. Ako nekog zanima to nek slobodno pita
 
Član
ima to za putno racunalo i na golfovima 4, ali samo na nekim koje imaju CLIMATRONIC ali nemoze na sve ja sam uspio samo na jednoj 2003 god od 150 ps ninajednoj drugoj sve ti moze pokazivati,temp motora, digitalno pise brzin i obrtaji motora itd, a rodjak zna za golfa 5 ali posto zna kokolo kole nek vam on to kaze ali ako sta zatreba mogu pitati rodjaka imao je on spisak sta svaki prog znaci ali na it jeziku.
 
evo slike i sta koja znaci
-01,4 = Svjetlo intesity pada na isti senzor?
-04,0 = Vanjska temp - prednji branik?
-04,1 = Vanjska temp - krov?
-04,2 = Vanjska temp - stražnji odbojnik (unutar temp?)
-15,0 = Oil temp?
-19,0 = Kph (stvarna / neispravljen)
-19,1 Km / h = (stvarna / neispravljen)
-19,2 Coolant temp = (C)?
-19,3 = Eng RPM
-19,4 = Ulje tiska (metric)?
= -22,0 Minuta od zadnjeg korištenja. Niste sigurni, ako se kreće na motoru zaustaviti ili ključ uklanjanje?
-22,1 = Motora Vrijeme rada od početka (u sekundama. Zaustavlja na 255)?
-22,2 = Paljenja na vrijeme od ključne je okrenut (u sekundama. Zaustavlja na 255)?
-22,5 = (Izgleda da se temperatura, možda unutar temp ali nije siguran)?
-25,0 = Napon? (16,9 moje čitanje i nije oscilirati)
__________________

Znaci stisnuti u isto vrijeme da puse gore i ecom. ljevi kolut pomjera brojeve prije zareza a srednji poslje zareza. za ugasiti ponovo stisnuti skupa te dvije tipke..
1.0: Temperatura kao pročitane od strane senzor u sredini mjenjača brzine ventilatora
* 1,4: svjetlo intenziteta pada na isti senzor
* 4.0: Vanjski temp - prednji branik
* 4.1: Vanjski temp - krov
* 4.2: Vanjski temp - stražnji branik (unutar temp?)
* 15,0: Ulje temp
* 19,0: neispravljen brzinu (kmh)
* 19,1: neispravljen brzina (km / h)
* 19,2: temp rashladne tekućine
* 19,3: Tahometar
* 19,4: Presumeably oilpressure
* 25,0: napon
 

Prilozi

  • climatronic.jpg
    climatronic.jpg
    51,2 KB · Pregleda: 62
Član
Jel ovaj tvoj Golf druže uvezen iz Austrije? Pošto vidim da ima te odbojnike na pragovima,pa ili si ti to ugrađivao naknadno ili si ga tako uvezao pošto su to Golfovi za Austrijsko tržište...

To kontam i ja sebi nekad ako naletim na to da stavim,pošto je dosta bolje,ljepše i praktičnije od pragova...
 
Drug to mi je doslo na autu a koliko znam da je auto kupljeno u njemackoj auto-kuci-porche. Takodjer u servisnoj knjigi i racunu je tako.
 
Član
Je li možeš reći di si nabavio ovu antenu i koliko pjeva, je li ima na ebay da li je možda netko vidio? p.s.dobar golf
 
Član
lampe si trebao nakon tog crnog transparentnog spreja, preci jednom sa klar lackom tj. bezbojnim lakom da se sjaje

ja cu sebi radit pa cu stavit how to

ove lajsne na pragovima, jel se ko raspito koji je katalski broj???
 
Top