GOLF 5 19 TDI

GOLF 5 19 TDI

evo dosle 17ske i stop svetla r32 look......

kokolo kole je napisao(la):
evo dosle 17ske i stop svetla r32 look......
 

Prilozi

  • 14032010039.jpg
    14032010039.jpg
    330,2 KB · Pregleda: 66
  • 14032010040.jpg
    14032010040.jpg
    421,9 KB · Pregleda: 93
  • s-line.jpg
    s-line.jpg
    133,4 KB · Pregleda: 59
  • sline.jpg
    sline.jpg
    226,5 KB · Pregleda: 188
Član
super izgleda, samo brate moras ga spustit -3 ovako je previsok... Jel ti ova antena dosla serijski? ako si je dodatno radio reci mi jel bilo kakvih problema prilikom ugradnje, jel signal izgubljen? meni su nesto supljirali u servisu
 
A znam da moram malo a ostao je visoko jer jos nije legao posto je bio u zraku heeeee,. antenu sam naknadno kupio i ugradio. to mi rodjak odradio i sve ok.... antene je davno stavljena
 
BHT Ovisnik
joj kako je fin golf,ove felge su mu pravo fine,kad bi sto kazu legao 3cm jos bio bi strasan:cool: ne bi mu lose doslo naprijed tamnjenje 30%:cool:
 
Legend
prelijepo druze , samo tako , r32 look u cemu je razlika , ove su malo MATirane i tamnije jel ?
 
Moram malo staviti i pozadi prosirivace da poravnam sa prvim, sto se tice stop krugovi ostaju isti okolo zatamni.
 
Član
dobar golf pravo... osim ovog spustanja, sto svaki post govori :D, mogao bi i uraditi naprijed neki makar blagi procenat zatamnjenja... ovako izgleda nedovrseno ;)
 
A kad sam ga zatamnjivao mislio sam se za prednja na 10% ovo je sad 30%. ima mi kod rodjaka prednja stakla laserski zatamljena pa mozda i to stavim.....

stare fotke oooo.,.
 

Prilozi

  • joooo.jpg
    joooo.jpg
    62,6 KB · Pregleda: 73
  • 20fnh.jpg
    20fnh.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 56
E sad bih volio cuti vase misljenje sta da radim o vezi muzike. Mjenjao bih svoj orginalni sto je u njemu dosao. Mislim uzeti isti samo da ima mp3 ovako nesto ili nesto da drugo ubacim
 

Prilozi

  • VW-GOLF-5-original-radio-CD_4b61f9fbafc85.jpg
    VW-GOLF-5-original-radio-CD_4b61f9fbafc85.jpg
    7,2 KB · Pregleda: 315
  • VW_Golf5_Soundsystem_Radio02.jpg
    VW_Golf5_Soundsystem_Radio02.jpg
    48,9 KB · Pregleda: 78
Legend
kokolo kole je napisao(la):
Moram malo staviti i pozadi prosirivace da poravnam sa prvim, sto se tice stop krugovi ostaju isti okolo zatamni.

bice to super , samo guraj dalje ,......

sto se tice muzike,ako planiras uloziti za kvalitetan zvuk , i HU bi bilo dobro da promijenis , ako ne patis zbog toga bas nesto , bolje da ne diras

svaka cast jos jednom , lijep golf ;)
 
Top