Golf 4 - Zamjena lamele,korpe, zamajca, pitanje

Golf 4 - Zamjena lamele,korpe, zamajca, pitanje

Pozdrav,

Proklizava mi lamela vec duzi period, ima godina dana, ponekada kada pritisnem gas jace zna proklizat pa je vrijeme da mijenjam komplet korpu, lamelu i zamajac, interesuje me da li je ko mijenjao u skorije vrijeme, koliko je platio, i najvise me interesuje od koga proizvodjaca je najbolje ugraditi dijelove, da su dobri a da nisu preskupi, gledao sam u servisu vw izadje me 840 km sa ugradnjom. Mozda bih mogao proc jeftinije ako kupim negdje dijelove samo me interesuje koji proizvodjac da trazim a nebi uzimao nesto fusersko? U pitanju je golf 4 2002 god 1.9 TDI PD.

Hvala na odgovorima unaprijed
 
Član
ViperSnake85 je napisao(la):
Pozdrav,

Proklizava mi lamela vec duzi period, ima godina dana, ponekada kada pritisnem gas jace zna proklizat pa je vrijeme da mijenjam komplet korpu, lamelu i zamajac, interesuje me da li je ko mijenjao u skorije vrijeme, koliko je platio, i najvise me interesuje od koga proizvodjaca je najbolje ugraditi dijelove, da su dobri a da nisu preskupi, gledao sam u servisu vw izadje me 840 km sa ugradnjom. Mozda bih mogao proc jeftinije ako kupim negdje dijelove samo me interesuje koji proizvodjac da trazim a nebi uzimao nesto fusersko? U pitanju je golf 4 2002 god 1.9 TDI PD.

Hvala na odgovorima unaprijed

neznam tacne cijene,ali koliko sam upoznat neces puno jeftinije proci nego u tom Vw servisu,plus zavisi kakvog ces majstora naci.Ovako ovlasteni je ovlasteni,dobijes pravi racun i garanciju na rad i samo :123: :123:
 
Brane984 je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
Pozdrav,

Proklizava mi lamela vec duzi period, ima godina dana, ponekada kada pritisnem gas jace zna proklizat pa je vrijeme da mijenjam komplet korpu, lamelu i zamajac, interesuje me da li je ko mijenjao u skorije vrijeme, koliko je platio, i najvise me interesuje od koga proizvodjaca je najbolje ugraditi dijelove, da su dobri a da nisu preskupi, gledao sam u servisu vw izadje me 840 km sa ugradnjom. Mozda bih mogao proc jeftinije ako kupim negdje dijelove samo me interesuje koji proizvodjac da trazim a nebi uzimao nesto fusersko? U pitanju je golf 4 2002 god 1.9 TDI PD.

Hvala na odgovorima unaprijed

neznam tacne cijene,ali koliko sam upoznat neces puno jeftinije proci nego u tom Vw servisu,plus zavisi kakvog ces majstora naci.Ovako ovlasteni je ovlasteni,dobijes pravi racun i garanciju na rad i samo :123: :123:

Aha, ok hvala, kontam oni u servisu naduvaju te cijene, mozda ovako prodjem jeftinije kad bi ja nabavio dijelove, ali opet ko zna kada kupujem u auto dijelovima sta ce mi prodati, zato da mi je cuti iskustva ako ima ko kakvih. Pozz
 
prije godinu dana je sam zamajac bio 900 km u produkciji u mostaru imalu si velo luk i sachs plus na to ide korpa lamela druk lezaj itd neznam kakve su sad cjene
 
Jesu oni meni rekli da je to neka jeftinija alternativa a inace je skuplje mada nisam znao da su tolike cijene samo zamajca, pa jbt stvarno ga pretjeruju ipak je to starije auto jos su tri generacije golfa izasle, strasno :icon_sad: Znaci Luk, sachs, a i valeo sigurno su najbolji dijelovi pretpostavljam... Mozda je onda najbolje uraditi to u servisu za 840 da sad ja ne trazim jeftiniju varijantu jer ako su vec takve cijene onda sve nize od tih iz servisa su vjerovatno i sve losije kvalitet ? Jbg da imam para, najskuplje - najkvalitetnije, i zavrseno. Ali ne planiram prodavati ga, pa necu stavljat ni nesto ne kvalitetno. pozz
 
Član
koji je motor ako je 90ps ja sam sebi uzeo (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac,lamela, i jos nesto izaslo 750km +ruke al i tebi je na tih 100njak konja isti set tako da ta cijena nije nesto puno i bio je sachs
 
sema911 je napisao(la):
koji je motor ako je 90ps ja sam sebi uzeo (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac,lamela, i jos nesto izaslo 750km +ruke al i tebi je na tih 100njak konja isti set tako da ta cijena nije nesto puno i bio je sachs

Pa dobro si prosao, jeli ti bio proklizavao vec pa si promjenio i kako se ponasa posle ima li razlike? Gdje si nabavio dijelove jesi ti kupovao? Kod mene je 101 PS. Pozz hvala na odgovoru
 
Član
ViperSnake85 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
koji je motor ako je 90ps ja sam sebi uzeo (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac,lamela, i jos nesto izaslo 750km +ruke al i tebi je na tih 100njak konja isti set tako da ta cijena nije nesto puno i bio je sachs

Pa dobro si prosao, jeli ti bio proklizavao vec pa si promjenio i kako se ponasa posle ima li razlike? Gdje si nabavio dijelove jesi ti kupovao? Kod mene je 101 PS. Pozz hvala na odgovoru

evo drug sada sam zvao radnju gdje sam kupio sebi taj (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac i lamelu taj komplet set cijena je 700km samo moras narucit 24h ranije da donesu i ostavit nesto kapare set koji sada imaju je luk evo ti br tel 033663118 panex
 
sema911 je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
koji je motor ako je 90ps ja sam sebi uzeo (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac,lamela, i jos nesto izaslo 750km +ruke al i tebi je na tih 100njak konja isti set tako da ta cijena nije nesto puno i bio je sachs

Pa dobro si prosao, jeli ti bio proklizavao vec pa si promjenio i kako se ponasa posle ima li razlike? Gdje si nabavio dijelove jesi ti kupovao? Kod mene je 101 PS. Pozz hvala na odgovoru

evo drug sada sam zvao radnju gdje sam kupio sebi taj (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac i lamelu taj komplet set cijena je 700km samo moras narucit 24h ranije da donesu i ostavit nesto kapare set koji sada imaju je luk evo ti br tel 033663118 panex

ok, hvala drug na informaciji, pozdrav
 
Član
ViperSnake85 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
ViperSnake85 je napisao(la):
sema911 je napisao(la):
koji je motor ako je 90ps ja sam sebi uzeo (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac,lamela, i jos nesto izaslo 750km +ruke al i tebi je na tih 100njak konja isti set tako da ta cijena nije nesto puno i bio je sachs

Pa dobro si prosao, jeli ti bio proklizavao vec pa si promjenio i kako se ponasa posle ima li razlike? Gdje si nabavio dijelove jesi ti kupovao? Kod mene je 101 PS. Pozz hvala na odgovoru

evo drug sada sam zvao radnju gdje sam kupio sebi taj (plutajuci,plivajuci,dvomaseni) zamajac i lamelu taj komplet set cijena je 700km samo moras narucit 24h ranije da donesu i ostavit nesto kapare set koji sada imaju je luk evo ti br tel 033663118 panex

ok, hvala drug na informaciji, pozdrav


ovi ti jos i mogu polsat postom
 
Član
Najbolje uzmeš kit sa fiksnim zamajcem , i riješiš problem kvačila dok je god auto kod tebe.

Neki dan čovijek mijenjao na Focusu 1.8 TDci (74kw), Valeov kit sa fiksnim zamajcem 620KM , tako da za Golfa je vjerovatno jeftiniji.
 
Top