Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Svaka cast za golfa jarane. Meni je ovakav golf bolna tacka. Nadam se u skorije vrijeme i ja sebi jednog uzeti.
 
Jooj Emire, ali ti komplikuješ...


Imaš brdo konja da okreću te 18" i tako i uzmi...


Odi kod Amera ( www.volan.ba ) i rješi to... ;)
 
Član
aaaa golf je odlican, ali zvuk je nesto posebno... kad prodjes pored mene najezim se. Sretno u daljem radu.
 
Član
druze samo naprijed,golf je ekstra,stopke obavezno stavi,felege obavezno 18-ke ih ima da bude ko strijela
PS:nek Roki bude jos vise ljubomoran hehehehhe..
 
Član
E pa lijepo si ti to počeo, a vidim i da imaš nešto para da sve to izvedeš :) nemoj samo pretjerat!
Što se tiče felgica, obavezno nabaci nešto onako kao što si na slici stavio, viđam hrpu Golfova ovdje po Splitu s takvim felgama i stvarno mu najbolje stoje (pored takvih, nisu loše ni neke bijesne petokrake sa što ravnijim površinama).
Lijepo bi ti legla crvena boja na te neonke ispod... :)
 
Član
Eh da, neznam jesi razmišljao o tome, ali 4ici dobro jako stoje angel eyes. Također bi dodao da bi možda bilo fino da staviš neki bijesniji prednji spojler (nekako meni to uvijek poljepša auto) i možda da ga malo spustiš iako će veće felge napravit svoje...Pozdrav!
 
Član
ne znam to u vezi angel eyes ai xenona,trebo bi cijele farove mjenjati ili samo one rings da stavim?
a spojlere sad za sad necu mjenjati prvo felge,mozda uzmem r32 body kit al o tom po tom :)
a felge ce bit dramaticne u svakom slucaju,bio sam neki dan u volanu i gledo one 35 anniversary 17" al 18ke cu uzimat ako budem te uzimo
@damko
danas sam stavio stopke ove sto sam kupio nedje u švabiji,da vidim malo kako stoje pa ak mi se ne bude svidjalo kasnije cu kad skupim casha kupit led mattig.
 
Član
Na jednom forumu sam vec spomenuo da je po meni ovo najljepsa 4 u gradu..Od motora do vanjskog izgleda i unutrasnjosti...Svaka cast vlasniku,jer je auto stvarno utegnuto,elitno,a zvuk je posebna prica.Unutrasnjost je za veliku pohvalu.Bio sam na jednom okupljanju kod jupitera pa sam vidio da je golf stvarno ocuvan,cak mislim da je koza unutra ali nisam siguran...Uglavnom,svaka cast...Sretno u daljim radovima...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ne znam to u vezi angel eyes ai xenona,trebo bi cijele farove mjenjati ili samo one rings da stavim?
a spojlere sad za sad necu mjenjati prvo felge,mozda uzmem r32 body kit al o tom po tom :)
a felge ce bit dramaticne u svakom slucaju,bio sam neki dan u volanu i gledo one 35 anniversary 17" al 18ke cu uzimat ako budem te uzimo
@damko
danas sam stavio stopke ove sto sam kupio nedje u švabiji,da vidim malo kako stoje pa ak mi se ne bude svidjalo kasnije cu kad skupim casha kupit led mattig.

Ako hoćeš Angel eyes...mogu ti preporučiti lika koji je meni radio. Znači ne moraš uzimati nove farove...postojeće će ti matirati i dodati prstenove, biće extra;)
 
Član
uzmi si MOMO felge,po meni su one najbolje ,imaju jako dinamicnih modela ,razgledaj po netu
 
Član
Na cetvorci nema boljeg fara od tog kojeg ti imas, ako ces vec uzimat angel eyes, onda uzmi kako treba far. A to da cigancis, rastavljas far, pa stavljas rings, njega Bog dragi ne sastavi vise da bude kako treba..I odma ce pustat vlagu, prasinu i maglit. Razmisli malo sta radis..Jer od tog fara jaceg nema.. Pozz
 
Član
Ma dobro sad,da je rijec recimo o golfu2 ili slicno moze se ovo odradit...ali vec golf4 ako imas cijena od nekih 400km za original angel eyes nije pretjerana...a bar je to to;)
 
Član
C_A_T_T_O je napisao(la):
Na cetvorci nema boljeg fara od tog kojeg ti imas, ako ces vec uzimat angel eyes, onda uzmi kako treba far. A to da cigancis, rastavljas far, pa stavljas rings, njega Bog dragi ne sastavi vise da bude kako treba..I odma ce pustat vlagu, prasinu i maglit. Razmisli malo sta radis..Jer od tog fara jaceg nema.. Pozz

Zavisi ko ti radi;)
 
Top