Golf 4 V6 Tuzla

Golf 4 V6 Tuzla

Član
Uffffffff golfa neces prepoznat kad bi mu stavio te felge-extra su,sretno u daljimradovima.pozz ......
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
dajte kakve prijedloge felgi,ono sto se moze nabaviti u bih i u cro


Evo ti link,skini sebi katalog imaju pravo veliki izbor.
P.S moras imat adobe reader da otvoris


http://www.gumam.com/
 
Član
Najdraze mi felge (OZ ove mislim) i u nekoj giga dimenziji, dakle 18ke, mislim da bi haoticno stojale na fabrickog golfa. Onda, i ona bijela cetvorka sto je rasuo onaj kod BKC je imala pravo lijepe felge, haos joj stojale.
 
Član
eh nisam vidio tu cetvorku al mi je jaran prico,naso se iza njega i stao zvao hitnu ili sta vec i spomenuo je da je golf imo felge fine
 
Član
Bio je pocesto pored nas na filozofkom, nazalost nemam slika. Na oz su mi vukle, pravo lijepe, 17 ili 18 incha, prelijepo mu stojale, jos cetvorka vulgaris bijela.
 
Član
a ima u volanu dobrih oz a ko sto gledam tako ce i bit,neke oz fine uzeti i to je to :),hem blizu hem domace :)
 
Član
Da, Volan je zmaj. Imas izbora i u vibi, kad sam isao bilo je finih, a trealo bi i u a3m baciti pogled, vidim nemaju jos online katalog....
 
Član
e svaka ti cast,ovdje ima raznih marki,bio sam na par sajtova od proizvodjaca al naravno samo njihove,nisu lose ni ove oz ultraleggera mb
 
Top