Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Hvala svima jos jednom ;) eness-e druze kakvi diode ne skidam :D :D nek stoje nisu djiberske :icon_smile:
 
ipak si poslusao :D:D:D

neka je sa srecom i sto manje zamjenjenih turbina :D ne stisci :icon_biggrin:

muzika ovo ono, nije valjda da neces provlaciti ;)
 
Član
zen_3dom je napisao(la):
ipak si poslusao :D:D:D

neka je sa srecom i sto manje zamjenjenih turbina :D ne stisci :icon_biggrin:

muzika ovo ono, nije valjda da neces provlaciti ;)

Heheh ipak na kraju :) mah samo opustane voznja sad :) , sto se tice muzike i ostalog bice al ne jos dok se jos sloze neke kockice pa cemo onda ;)
 
Legend
Moooj Chuza... sad imas izgovor za diode jel? Ne da stari da se ista dida na golfu, jel??? :D

:lol: :lol: :lol:

A sad savjet... maglenke SKINI svakako jer nisu za TDIa...
imas brate IC iza resteke i ne moram ti dalje pisati, skontaj sam... ;)

p.s.
Sa srecom svakako, puno mlijeka da popijes u njemu, cokoladnog... :D
 
Član
Liga je napisao(la):
Moooj Chuza... sad imas izgovor za diode jel? Ne da stari da se ista dida na golfu, jel??? :D

:lol: :lol: :lol:

A sad savjet... maglenke SKINI svakako jer nisu za TDIa...
imas brate IC iza resteke i ne moram ti dalje pisati, skontaj sam... ;)

p.s.
Sa srecom svakako, puno mlijeka da popijes u njemu, cokoladnog... :D

Hahahhahahahahahahahha,moj Liga nemas ti pooooooojma :D :D
a diode ne diram dok ne dosade,kad dosade lahko to ide dole :icon_smile:
a za mlijeko uvijek tu 0.5l u pretnicu hahahahahhah :D
 
BHT Ovisnik
jos jednom iskrene cestitke na autu, drago m iej da si se napokon namirio, cudi me da muzika nije vec u autu:cool: da ce biti dobar ne sumnjam:icon_biggrin:

inace i ja sam za to da skines diode,kada vec imas maglenke zasto ce ti,da nemas pa hajde i nekako,ovako bih skinuo


971020_506178489449685_1823719479_n.jpg

zar nije ljepse:icon_smile:
 
Član
Hvala ArminM i CoL3 ;) neka dioda sad zasad dok mi malo isfuraju ;) a sto se tice daljnjeg sredivanja neka sad zasad sve stoji do daljnjeg :)
 
Početnik
Fina četvorka :) Sretno sa njom :)

Ajde ti meni reci imal board computer i koliko troši.

Meni pričaju ovo ono troši puno 96 kW u mene i ja na board compu pogledam 4.6 , 4.8 do 5.0 normalne vožnje ( do 140 km/H ).

Testirao sam i ja isto troši 5 litara na otvorenom.

U mene ortak uzeo 74 kw istu takvu, ali troši skoro pa duplo od moje... na 140 km/h mu troši oko 8 litara.
 
Legend
sto se tice potrosnje ta od 96kw trosi vise od ove 74kw;)
mislim da je ovaj motor od 74kw sto se tice potrosnje najbolji, a stvarno dobro idu ako je motor u potpuno ispravnom stanju, drug ima boru 74kw i bas extra ide a potrosnja smijesna, njega je malo protokomjer zezao i njega je zamijenio i dosta bolje sad ide
 
Član
WarppeR je napisao(la):
Fina četvorka :) Sretno sa njom :)

Ajde ti meni reci imal board computer i koliko troši.

Meni pričaju ovo ono troši puno 96 kW u mene i ja na board compu pogledam 4.6 , 4.8 do 5.0 normalne vožnje ( do 140 km/H ).

Testirao sam i ja isto troši 5 litara na otvorenom.

U mene ortak uzeo 74 kw istu takvu, ali troši skoro pa duplo od moje... na 140 km/h mu troši oko 8 litara.

Naravno bord je tu,meni otvorene 4.9-5l pokazuje,grad 7 jbg ja zivim u visocijem dijelu Sarajeva ;) meni licno ta potrosnja koju sam naveo je smjesna,auto ide bas fino brdo i ne osjeti :icon_smile: a to da ce taj 96kw vise potrosit to je tacno al ne nesto pretjerano vise ;)
 
Početnik
Nemogu ni ja da vjerujem da moja troši 5 l na otvorenom a troši ima 96 kW Originalno , nije Chipovana, niti bih je kada Chipovao.

Vuče ko luda, ima Varijabilnu Geometriju turbine i tako. Da kazem rađen joj je drugi veliki servis a prešla je ~187000 km


A eto ta od ortaka 74 kW neće gasa uz brdo u drugoj nikako gotovo. Prešla je 310000 km prvi vlasnik on, rađena dva velika servisa. + Ne varijabilna turbina.
 
Top