Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
Jooj svi za maglenke i diode,vjerujte meni to toliko i ne bode oci kad dode vrijeme volja to cu rijesit jer treba nove mrezice pa onda maglenke za farove pa opet otvorit farove ubacit ih itd itd posao opet veliki meni ne smeta to je najbitnije ;) sad imam nekih drugih planova neke nove ideje a nisu u vezi s ovim autom,tako da ovaj auto ce ostat serijala s par promjena i to je sve pored redovnog odrzavanja i sipanja ;)
 
Poslednja izmena:
Član
iako se nece mnogo primijetiti, nece te kostati puno ofarbaj lajsne i rucke brava, i one donje plastike na branicima, jbg da je npr. sive ili bijele boje bolje bi mu lezalo, ali do tebe je, uglavnom dobar golf, puno predjenih kilometara zelim.
 
Član
Mislim da sam te vidio prije par dana na Vilsonovom, farovi se baš isticu, tamam su mu cucnuli =)
 
Član
Ma pjehaka sam bio, poveo psa u setnju, vidim nešto namrčena, narogušena 4-ka, pa mi zapade za oko :D
 
Član
Mali upadate,auto ovih dana bilo kod kolege Vlade(bucky_mb@yahoo) neke sitnice radile i farbale,pa usput i farovi odneseni kod Lige na doradu mjenjam maskice na projketorima stavljam od petice gti,takoder uzet jos jedan set gewindi sredio ih i spremio za ugradnju to bi trebalo biti ovo dana cim mi drugar bude mogao da skroji metalnu zastitu za karter a sto se tice felgi nadam se uskoro da cemo i taj dio rijesit nesto je u planu nadam se skoroj i realizaciji :)



fotos hochladen


fotos hochladen

Kostenlos Bilder hochladen


bilder uploaden


bilder kostenlos


Bilder hochladen



bilder kostenlos
 
Top