Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Administrator
Evo doslo je vreme da i ja pokazem svoju vozilicu na njemu sam do sada radio ubacio CD player,ksenon menjao,uradio muziku u svim vratima to je za sada sledece su felge i jos neke sitnice..

img3676.jpg

img3678.jpg

img3680.jpg

img3683.jpg

img3682.jpg

img3673.jpg

img3684.jpg

img3687.jpg

img3674.jpg
 
Član
Nadam se da ce ici pravim putem sto se tuninga i sminkanja zove :icon_smile: sve u svemu dobar, samo polako ;)
 
Član
ma ljudi su svasta pisali o tome, u osnovi nije lose al se isfura jedno vrijeme i onda opet vracaj na staro, a onda zezancija sa skidanjem, Moj savjet ostavi kako jest :icon_biggrin:
 
Administrator
Dali neko zna kakva je procedura oko ugradnje obrva na farove i koja je cjena obrva za golfa 4
 
Član
Pa uradi mu ove lajsne u boji auta da se vidi nesto neki pomak da si radio kakve obrve i sl gluposti
 
Administrator
Lajsne ce i ici na farbanje posto moram raditi isto desni branik ispod mi je ufatila kako sam video malo korozija da to resim dok nije probila pa cu i [ravo isto obrve pa reko ako ko zna kako se rade jeli teze ili lakse ako je lakse da uradim sam sebi ili da tjeram auto nekome..
 
Administrator
Evo par slikica i od felgi koje sam kupio rial 17 do ljeta ce se srediti i ofarbati u boju auta

img3878.jpg

img3879.jpg

img3880.jpg

img3881.jpg

img3882.jpg

img3883.jpg

img3884.jpg
 
Administrator
Evo jedan mali video nisam dugo nista novo postavljao ali ubrzo ce da bude..


[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ZHsUt2zRES8[/video]
 
Top