Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

ok onako ti govorim jer dok je kod mene golf bio pod garancijom u servisu sipali su shell 10w40 i tako ja nastavio dalje zato te pitam
 
Administrator
Evo vako iso sam skoro kod majstora da mi radi odrednji levi blatobran pojavila mi se korozija napucilo se ono primeti se a mv ene to pojede,a on mi je reko da treba cita blatobran da se zameni e sada neznam ni ja dali me oce malo oguliti ili se ne moze odraditi..

DSC_0092.jpg
DSC_0093.jpg
DSC_0094.jpg
 
Super Moderator
moze se odradit kako ne bi moglo. sad je to tvoj izbor hoces li raditi il uzimati novi. al zamjenski nista ne valjaju odma da znas
 
Administrator
ni on nije reko da kupujem kao sa otpada uzeti neki polovan pa odraditi ga sada nisam ni ja znao sta i kako pa sam odlucio da se raspitam
 
Član
ma uradi ovo kakvo kupovanje drugog, opet ga moras lakirat kakav god novi da kupis! :) nje ovo nistaa kriticno za uradit.
 
nije toliko kriticno moglo bi se uraditi da se ovaj prefarba bolje bi bilo kad bi nasao na otpadu kakav u tvojoj boji a kao sto neko vec rece ovi novi zamjenski nisu ni za qr... stvarno losa kvaliteta a i pitanje ako uzmes sa otpada koliko ce ti drzati....samo ti ovaj svoj odradi i bar znas da je tvoje i znas na cemu si ...inace dobar golf ....
 
Član
ovo izgleda i jest zamjenski blatobran , halali 100 tinjak km uzmi na otpadu dje sivi blatobran , nemoras ni farbat i miran ;)
 
Član
ovo izgleda i jest zamjenski blatobran , halali 100 tinjak km uzmi na otpadu dje sivi blatobran , nemoras ni farbat i miran ;)

znas kolko ima nijansi sive, boje, sanse su mu 1% da nađe na odpadu istu boju ko u sebe + da ga ne treba farbat, jer to se po odpadu baca s coska u cosak pa bude izgreban ili eventualno malo u cosku ostećen
 
Top