Golf 4 TDI

Golf 4 TDI

Član
felge su dobro legle, moj savjet za dalje je lajsne u ručke u boju auta, čini mi se da su maska i retrovizori mat crni ja bi ih u sjajnu crnu obojao, obojao bi ili bi stavio crnu sjajnu foliju na ovaj dio između prednjih bočnih i zadnjih bočnih stakala. samo naprijed i ako nije problem koja je dimenzija guma na 18?
 
Član
Ne znam jel do velicine ili boje felgica, al' meni ove nisu nesto.. One monte carlo su mozda isfurane, ali mu mnogo bolje stoje od ovih. Al' sve u svemu prelijep golf, fin posao si ti ovdje odradio, samo bih ja mozda stavio lajsne u boju auta :D
Meni jako dobra felga i nema auta na koje neleze samo je uvijek bilo stvar ukusa, nekom se svida nekom ne jbg
Meni osobno santa monica nije toliko legla, na drugim golfovima uvijek dobra felga bila ali na ovu boju nije toliko bar meni
Lajsne i steke su u planu za koji tjedan, trenutno vrijeme nedopusta nazalost ali bude i to ubrzo

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
felge su dobro legle, moj savjet za dalje je lajsne u ručke u boju auta, čini mi se da su maska i retrovizori mat crni ja bi ih u sjajnu crnu obojao, obojao bi ili bi stavio crnu sjajnu foliju na ovaj dio između prednjih bočnih i zadnjih bočnih stakala. samo naprijed i ako nije problem koja je dimenzija guma na 18?
Hvala, lajsne su u planu naravno ali trenutno vrijeme nedopusta, vucem ih ima godinu dana da ih uradim ali bit ce sada vremena ubrzo i za njih
Da maska i retrovizori su plastidipom matt crnom naneseni, za njih jos plana nemam sta dalje, mozda ostanu u vakom stanju mozda ih odradim u crnu sjajnu vidit cu
Dimenzija je 215 40



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Hvala, lajsne su u planu naravno ali trenutno vrijeme nedopusta, vucem ih ima godinu dana da ih uradim ali bit ce sada vremena ubrzo i za njih
Da maska i retrovizori su plastidipom matt crnom naneseni, za njih jos plana nemam sta dalje, mozda ostanu u vakom stanju mozda ih odradim u crnu sjajnu vidit cu
Dimenzija je 215 40



Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
hvala za dimenziju, ja se jos troumim ne mogu se odlucit između 215 40, 205 40 i 215 35. Valjda će do proljeća pasti odluka
 
Član
hvala za dimenziju, ja se jos troumim ne mogu se odlucit između 215 40, 205 40 i 215 35. Valjda će do proljeća pasti odluka
Ako je u pitanju touareg felga, 205 40 bi bila odlicna na nju, fino rastegnuta i felga dolazi u izrazaj. Mene prijatelj nagovara da idem na tu dimenziju sljedecu sezonu ali necu zbog loseg puta u mojoj okolici tako da iduca sezone ista dimenzija samo nove gume

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Dugo me nije bilo a od tada je dosta toga odradeno na autu.
Od r32 farova, US markera, delete wiper zadnje sajbe, gewinda, distancera, novih guma, novi US moduli jer su stari sprzeni tijekom nespretne ugradnje ggrr a stigao je i zadnji v6 lip sa prorezom za koji cekam zadnji lonac sa 2 ispuha da bude ugraden i upotpunjen.
I dalje sam ostao lijen po pitanju lajsna tako da ih idalje vucem barem jos jedno vrijeme.
Od proslog javljanja bilo se kod kolega-susjeda iz Metkovića na zimskoj rostiljadi sa winter mode-om na kojoj je bilo odlicno izuzev vremenskim ne prilikama koje nas nisu ogranicile.
Takodjer se bilo kod kolega-susjeda iz Ljubuskog na otvorenju sezone jos jednom ovim putem zelim zahvaliti na odlicnom provodu i druzenju jer svaki danom ovaj team ide prema vrhu sve pohvale.
d88ecccebb0f662ebb6b8c67b09f6056.jpg
97009d82fb03b8c624161018ca28dc3f.jpg
88ec3b065d80c61663c50ff404dcb2ae.jpg
0193724f31b8c0487b5126260ff173f3.jpg
e4dd761f5c66c2c8934b16fbaa1c9524.jpg
9ad7cc28355c160526f2523f9575ca3c.jpg
e6d3f09d3960bed2c640a1826edfa436.jpg
f3f4a4d3cdf617d0c0e24ad267089098.jpg
9ffeb12c24a9881b3e26c2ab91cd1c4d.jpg


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Sad mu pristaju ove lajsne, bar po meni..
Gdje si nabavio ove gewinde? Cini mi se da su sa mog Golfa. Samo naprijed!
 
Član
I ja kazem ko i kina, po meni lajsne mu bas stoje ovako crne nekako idu uz prednju masku i felne

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Član
Sad mu pristaju ove lajsne, bar po meni..
Gdje si nabavio ove gewinde? Cini mi se da su sa mog Golfa. Samo naprijed!
Meni idalje upadaju u oci, dosta je bolji kad su u boji auta...Kupio od frenda, bile na njegovom golfu jer je odusto od projekta

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Top