golf 4 tdi stao motor neznam sta je...

golf 4 tdi stao motor neznam sta je...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozac 50% nosi pa ako je levat i da je bio sa GTI-om sa 200ks ti bi ga uzeo :D a onda naleti levat slabiji od tebe 30ksi sa 1.6 ili 1.8 motor atmosferac i ti mu stojis na braniku iza i ne mozes ga preci od 60km/h do 160km/h i onda se zapitas dali taj TDI dobro ide :D

:icon_exclaim:
 
Član
I na cemu ce ova tema zavrsiti...? Sve je to u pet deka i vi se opet raspravljate ko kakva djeca! Covjeku se desio taj problem, a mogao je nedaj Boze svima nama! Zato prestanite sa glupom raspravom i :icon_exclaim:
 
drugovi moji neki su rekli da je skupo za 2 milje uraditi ovo tubinu uzeti ugraditi je servis veliki ono kompletno lezaj uraditi lafetu zamijeniti podizac stakla zamijeniti mislim sta da vam kazem jos plus je covjek isao sa svojim kolima to sve radio "hodao" mislim da je realno bgm nek pricaju sta oce barem sam rahat sto se tice masine... zop drugovi moji
 
haso je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
mara- je napisao(la):
Ja šuplje, ti sa dizelom od 130ks uzeo Alfu od 150ks. Taj lik onda veze nema o vožnji.

moze iz niskih obrtaja, sto da ne

pa moze naravno kad ovaj nema pojma o potezanju, a ovaj drugi ce se naloziti da je uzeo 150 konja benzinca

haso tvoja masina ide ono naa pravo dobro prisustovo sam na pisti u zivinicama ore bhm :D


RS TURBO je napisao(la):
alje ti kako nabroji jos si i jeftino prosao :cool:

bgm tebra tako sam se dog sa covjekom jesam rekao u prvoj poruci da je turbina otisla i rekao sam sve sto ima sitnica da mi zamijeni i on je rekao da ima dosta da se stvari zamijeni i da ce to da bude sve 2 milje uglavnom nemam sta da se sikiram za masinu... rahat sam a ima neki da su rekli i da bombam na forumu neka tebra nek se navrate ko majstora u zivinicama TALIH pa nek pitaju koliko je sve ovo.... jos uvijek su kola kod njih ima jos nesta da urade zopcina
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top