golf 4 tdi stao motor neznam sta je...

golf 4 tdi stao motor neznam sta je...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Sarajlija071 je napisao(la):
haso je napisao(la):
uh 2 milje:icon_sad:,

fakat bi me bilo strah vozati vw TDI-a....extra su dok idu....malo malo pa nekom crkne turbo, pa onda nesto nece da vuce, pa ide u safe mode, pa dimi itd.....

bilo bi lijepo kad bi neko sabro sve ove teme u vezi ovih kvarova;) mene mrzi
pa gdje neće crkavati kad je svaki prešao pola miliona kilometara , doduše na satu je obično oko 130 -180 hiljada

:cool::cool::cool:
 
Član
jeftinije odrzavati kakvog bmw-a od 200ks od golfa tedija:D

jedan ozbiljniji kvar i zakolje te u naredne 2 godine sto si mislio utedjeti na gorivu:D
 
Član
teretanas je napisao(la):
jeftinije odrzavati kakvog bmw-a od 200ks od golfa tedija:D

jedan ozbiljniji kvar i zakolje te u naredne 2 godine sto si mislio utedjeti na gorivu:D

Kako to objasniti našem narodu:icon_question:
 
bitno da je kvar rjesen a momak ima svog majstoa i nek snjim rejsava oko cjene to nije nas problem a nesto ste mi slabi na ove tdi eve uvjek se o njima neka rasprava vodi
 
Član
Ništa nije vječno pa tako i turbina na vw. Sa obzirom koliko se vrti dosta dugo i izdrže ali troši dizel i ideeeeeeeeeee:123:
 
auto ako se voza mora se i kvarit nema auta da se vozi a da se nekvari svako prije ili kasnije mora doci na red tako da......
 
Član
Ma možete pljuvati koliko hoćete po TDI-jevima,

Ja sinoc sa Audijem 130 ks TDI još karavan :icon_smile:, lik sa Alfom 147 2.0 16v iz druge brzine sa oko 20-30 kmh krenuli i do 160 smo gonili nije me uspio preći pobjegao sam mu duzinu vozila :icon_smile:

Ma neka turbina neka crkavaju al i idu majku im :cool:
 
Član
Ja šuplje, ti sa dizelom od 130ks uzeo Alfu od 150ks. Taj lik onda veze nema o vožnji.
 
Član
elmo je napisao(la):
Ma možete pljuvati koliko hoćete po TDI-jevima,

Ja sinoc sa Audijem 130 ks TDI još karavan :icon_smile:, lik sa Alfom 147 2.0 16v iz druge brzine sa oko 20-30 kmh krenuli i do 160 smo gonili nije me uspio preći pobjegao sam mu duzinu vozila :icon_smile:

Ma neka turbina neka crkavaju al i idu majku im :cool:

taj sa alfom da ima imalo pojma o potezanju nebi se tako potezo ili je trebo vratiti u prvu pa da mjenjac iskoci (ja bi tako uradio), jer se ti onda nebi mogo hvaliti da si brzi, poceli ste se potezati gdje je tdi jaci (iz malih obrtaja)


idu odlicno TDI, nekazem da ne idu, samo ima do vozaca, eto ti primjera, ja ti grantujem da bi te opro sa svojim puntom HGT pa bi nebi bio tako siguran u TDI masinu :)
 
Član
Tipicna prepucavanja TDI vs benzinac. Ljudi moji, ide TDI odlicno, ali tesko da ce uzeti benzinca, jos koji je 20ks u plusu. Dobar dio ovisi o automobilu, ali jos veci o vozacu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top