Golf 4 TDI GTI

Golf 4 TDI GTI

Član
hvala druze :) nema lepog auta, bez lepih felni i sirokih po mogucnosti :) stabilizatore sam kupio stelujuce koji se mogu produziti i jos je dore nego sto je bilo. cese mi i kad nije nesto pretetano spusten. definitivno mora druga balans stangla
 
Član
vidio sam, bio si na roling day revo chipa, pa vjerujem da nas sve interesuju rezultati, takodje sam primijetio da si stavio u jednom momentu manje felme, ali nemoj mi sto zamjeriti, dakle to je samo moje misljenje, ovaj lip i nije nesto, ali to sam samo ja :D poz
 
Član
golf je izbacio 160 ks i u planu je cip da se radi :) na koje felne to mislis ? u zadnje vreme nosim 18 ice..lip se meni svidja, tazmisljao sam izmedju ovog sto sam kupio i onog od 25 anny..zeznuo sam se samo sto nisam kupio original r32 branik, a imao sam prilike..
 
Član
nikolagti je napisao(la):
golf je izbacio 160 ks i u planu je cip da se radi :) na koje felne to mislis ? u zadnje vreme nosim 18 ice..lip se meni svidja, tazmisljao sam izmedju ovog sto sam kupio i onog od 25 anny..zeznuo sam se samo sto nisam kupio original r32 branik, a imao sam prilike..

drug za kacenje balans stange za poluosovinu imas 2 rijesenja jedno ti je da kupis balans stangu od audija tt,ili drugo rijesenje od golfa 4 ali 4x4 kod njih balans stanga ide ispod poluosovine,lijepo auto...sretno u daljim radovima,ja cekam da zavrsim svoje felgice pa da postavim detaljno slike...lijep pozdrav
 
Imam ti ja R32 branik ako te zanima! Ja sam također imao problema sa balans stangom, najbolje riješenje balans stanga od 4Motion što ide ispod poluosovine, ja sam uz to i zapilao krak šasije da poluosovina ima mista jer se auto vozi na zadnjem navoju :)
ovako to izgeda kod mene
429551_3455289740492_1081642608_n.jpg

423505_3455290180503_341184590_n.jpg

421927_3455288500461_150072923_n.jpg
 
Član
nikolagti je napisao(la):
golf je izbacio 160 ks i u planu je cip da se radi :) na koje felne to mislis ? u zadnje vreme nosim 18 ice..lip se meni svidja, tazmisljao sam izmedju ovog sto sam kupio i onog od 25 anny..zeznuo sam se samo sto nisam kupio original r32 branik, a imao sam prilike..

sta bih ja dao da imam dje nac od 25 th anniverary, a da nije ukrv skup,po meni nema preko njega za cetvorku, a sto si to prepravljao te je izbacila 160, koliko mi se cini vo je 4 gti tdi>?
 
Član
momci, hvala vam puno na pomoci, moram naci nesto od toga da stavim, poludecu vise kad cujem da zagrebe :) ako stavim od 4x4 jer moram seci sasiju da poluosovina ima mesta?

imas na ebay lip od 25th, ali ne znam da li ti je skup :) stavio sam k&n palen filter i skinuo katalizator i zadnji lonac..fabricki je 150 ks, mozda je pre mene neko nesto dirao jos :)
 
Član
nikolagti je napisao(la):
momci, hvala vam puno na pomoci, moram naci nesto od toga da stavim, poludecu vise kad cujem da zagrebe :) ako stavim od 4x4 jer moram seci sasiju da poluosovina ima mesta?

ja ne znam zasto komplikujete, svako ce ti to napraviti na strug, tj, produzit postojece, s tim sto vise nece biti od tvrde gume vec od aluminijuma ili sl.. ja ne znam od cega su sad moji, ali je krajnje prosto, meni je cak majstor bio rekao to sto mi lupa, da mi je ulozak amortizera dobio lufta te on udari u kuciste, mozete sad zamislit ":D
 
Član
na sta mislis da mi stugar moze napraviti? ovo sam kupio sa tim je jos gore nego sto je bilo

http://pgperformance.com/images/P/image_740227_1.jpg
 
Član
na sta mislis da mi stugar moze napraviti? ovo sam kupio sa tim je jos gore nego sto je bilo

slicno nesto je meni drug na strug napravio, ka kucnem, od tada, nemam nikakvih problema, mozda cak i jednostavnije izgleda, mada su cini mi se podosta duze od ovih, mozda je u tome problem, a i ne znam kako ti, ja sam mojeg spustio na polovinu navoja, i vec je spusten masu, e sad, daljim spustanjem, ostala bi mi olabavljena spirala, :D
 
Član
ove sto sam ja kupio, na slici su skroz zavrnuzi, kad se odvrnu, budu mnogo duzi :) ali definitivno moram da kupim drugu balans stanglu i da resim problem..ja sam spustio na 9 navoja do kraja i tu mi je lepa visinam ali cese, zatim ga podignem na 14 navoja, ti ne cese kad idem pravo, ali cese kad ga naprem u krivinu i onda dignem na 20 navoja i tu ne cese nikako :)
 
Član
ove sto sam ja kupio, na slici su skroz zavrnuzi, kad se odvrnu, budu mnogo duzi :) ali definitivno moram da kupim drugu balans stanglu i da resim problem..ja sam spustio na 9 navoja do kraja i tu mi je lepa visinam ali cese, zatim ga podignem na 14 navoja, ti ne cese kad idem pravo, ali cese kad ga naprem u krivinu i onda dignem na 20 navoja i tu ne cese nikako :)
e ne znam, koliko su ti tvrdi amortizeri, meni su naprijed 180 kg , sto znaci da kad ga postavim na jednu visinu, nema mrdanja, mislim da ne moze da se mrdne ni milimetar, kao sipku da si zavario, ali s druge strane solje ne mogu da mi izdrze nikoliko :D, pa su mi preporucili cini mi se da se zovu puliritanske, , nesto su jace, ali uglavnom ja sam ostavio naprije 1,5cm od gume do ruba a pozadi mi je tocak ispod ruba, tako da je sad u ravni iako me svi pitaju sto ti je spusteniji pozadi
 
staman je napisao(la):
e ne znam, koliko su ti tvrdi amortizeri, meni su naprijed 180 kg , sto znaci da kad ga postavim na jednu visinu, nema mrdanja, mislim da ne moze da se mrdne ni milimetar, kao sipku da si zavario, ali s druge strane solje ne mogu da mi izdrze nikoliko :D, pa su mi preporucili cini mi se da se zovu puliritanske, , nesto su jace, ali uglavnom ja sam ostavio naprije 1,5cm od gume do ruba a pozadi mi je tocak ispod ruba, tako da je sad u ravni iako me svi pitaju sto ti je spusteniji pozadi

Auto uvik mora raditi i amortizirati koliko god krut ili spustan bio! Za golfa 4 je jedino riješenje druga balans stanga od 4motion i slično! Na u svim prospektima od gewinda za g4 ti piše za spustanje niže od -6,5cm potrebno promijeniti balans stangu!
Ja sam isao na -8cm i morao sam zapilati krak šasije da ne udara u njega :) nikakvi ti stabilizatori ti ne mogu pomoći! čak ti i za ovu balans stangu odgovaraju originalni stabilizatori
 
Član
http://imageshack.us/photo/my-images/600/200720121166.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/444/200720121160.jpg/
 
Top