Golf 4 TDI GTI

Golf 4 TDI GTI

Član
evo da predstavim i ja svoj auto..kao sto pise u naslovu u pitanju je golf 4 TDI GTI 2002 god..na satu ima trenutno oko 160000 km...auto je kod mene vec 3 godine i koristi se iskljucivo za uzivanje :) za svaki dan ti je caletov pasat b3...auto ima distancere od 2 cm na svakom tocku, koni opruge, h&r amortizere, zatamljena stakla, kacket, maglenke u braniku, xenone u maglnkama i kratkim svetlima..sto se unutrasnjosti tice, sve je standardno uglavnom, trokaraki volan, sedista sa polukadicama, naslon za ruku itd...auto trenutno nosi 17 ice
santa mokine koje sam i dobio uz auto, a pored toga imao sam i 18 ice od audi rs4 i trenutno imam Brock b12 8,5 i 9,5j...evo i po koja slika..



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

evo sa 18" rs4


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

brock b12...kad sam ih kupio, bile su ovakve..



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

zatim sam i radio..



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

sad ovako cuce na kolima..




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

u planu su gewinde, pa bi trebao da izgleda ovako ( na slici je sa distancerima, kad se skinu nadam se da ce guma ici pod rub )



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
hvala na pohvalama ;)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
dobar golfers, dobre felge,, jedino malo
pervise sivila naprijed, ;)

hvala, mozda dodje maska bez znaka u crnoj boji..resetke u braniku takodje, videcemo...
 
Član
hvala vam momci ;) morao sam da vam se pridruzim, da vidim kako vi sredjujete kola...moram priznatim, bolji ste nego mi u Srbiji ;) trudim se da sredim auto koliko mogu i koliko finansije dozvoljavaju, bice sigurno jos radova, sledece su gewinde, samo da se nadju neke dobre polovne, jer nove nema ispod 500e a da nisu samo za poziranje...
 
Top