Golf 4 TDI GTI

Golf 4 TDI GTI

Član
Dobar golf, svaka cast. Po meni mu najbolje stoje RS4 felge, ali i sa ovima je jako dobar. Sto neko vec rece, previse je siv naprijed. Nek ti neko u PS proba ofarbat masku (dvije linije oko znaka), i ove mrezice u karambolci u crno. Ili iskombinovat nesto. Keep it up ;)
 
Član
xxfmanxx je napisao(la):
ma ja ono kad cujem GTI, odma to vezem za "sportskog" vw-a visokih performansi i to, a nisam znao da se u ovom slucaju GTI podrazumjeva kao oprema, pa me zato malo bunilo sta je TDI GTI

i ovaj ima odlične performanse, bolje čak i od 1.8T ;)
 
Član
allroad je napisao(la):
Svaki ovaj TDI ARL ima jace vjesanje itd...nema to veze s GTI... GTI je oprema
Da ali kod GTI ja se uvjek kao dio paketa podrazumjevao nabrijaniji benzinac,nema GTI a sa motorom od npr 75 ks i obicno uvjek benzinac osim kod trice i cvrke kod koje su napravili iznimku .
 
Član
pa ne vidjaju se svaki dan, ali nisu toliko ni retki..retki su samo dobro ocuvani :) sta znam, mene je ovaj auto izasao 10000e, a ja ni blizu toga ne mogu sad da dobijem, ali postoji nisto se ne moze kupiti parama, tako da koga jebe :D
 
Član
GTI TDI je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
ma ja ono kad cujem GTI, odma to vezem za "sportskog" vw-a visokih performansi i to, a nisam znao da se u ovom slucaju GTI podrazumjeva kao oprema, pa me zato malo bunilo sta je TDI GTI

i ovaj ima odlične performanse, bolje čak i od 1.8T ;)

suti nemoj pocinjati raspravu:icon_eek:
 
Član
Sto se tice prednjeg lipa, ukoliko zelis mozemo ti u Sarajevu proveriti kod ovlastenog i poslati ga autobusom do BGD-a, mislim da ti je pored estetike potreban u pogledu funkcionalnosti, ove maglenke ti vec zaklanjaju intercooler tako da ni one nisu najbolja opcija za TDI-a. Drugo, na autu koji vec fabricki slovi za raritet, svetogrdje je dodavati delove koji mu ne pripadaju. Prelep ti je auto, gledao sam ga "VW-club.rs" i najintersantniji mi je ovaj detalj sa fabrickim playerom koji samo svetli dok drugi radi za njega :D.
 
Top