Golf 4 TDI GTI

Golf 4 TDI GTI

Član
GTI FAN je napisao(la):
xxfmanxx je napisao(la):
a sta znaci golf TDI GTI?
Naravno radi se iskljucivo u seriji Golfa IV,i podrazumjeva se najjaci dizelas od 150 ks.

cuo sam da postoji i golf 3 tdi gti sa motorom od 110 ks...sto se golfa 4 tice, postoje i slabije tdi gti verzije koje su radjene do 2000 godine, imaju 110 i 115 ks valjda...od 2001 god izlazi model kao moj sa 150 ks...tdi gti model poseduje sedista sa polukadicama, trokraki volan, sportsko vesanje, menjac sa 6 brzina, felne santa monike 17-ice, drugaciji nastavak za prednji branik itd..
 
BHT Ovisnik
jako lijepa cvrka,kao sto ti rekose samo te plastike na braniku i masku u crno da malo razbije monotoniju:cool:
i molim te de mi reci koja je to boja felgi,odnosno koji kod,planiram svoje felge tako lakirati pa me zanima,hvala:cool:
 
Član
CoL3 je napisao(la):
jako lijepa cvrka,kao sto ti rekose samo te plastike na braniku i masku u crno da malo razbije monotoniju:cool:
i molim te de mi reci koja je to boja felgi,odnosno koji kod,planiram svoje felge tako lakirati pa me zanima,hvala:cool:

Potpis;)
 
Član
ma ja ono kad cujem GTI, odma to vezem za "sportskog" vw-a visokih performansi i to, a nisam znao da se u ovom slucaju GTI podrazumjeva kao oprema, pa me zato malo bunilo sta je TDI GTI
 
Član
CoL3 je napisao(la):
jako lijepa cvrka,kao sto ti rekose samo te plastike na braniku i masku u crno da malo razbije monotoniju:cool:
i molim te de mi reci koja je to boja felgi,odnosno koji kod,planiram svoje felge tako lakirati pa me zanima,hvala:cool:

hvala...ona posudica u kojoj sam dobio boju mi je ostala kod farbra, ako je nije bacio, pogledacu koji je kod ;)

kad sam kupiovao auto ovaj model tdi gti je bio jako skup i redak primerak, ali sad ga kod nas ima dosta i ovi iz uvoza stalno obaraju cene...
 
Top