Golf 4 TDI by bulex

Golf 4 TDI by bulex

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 4 by bulex

bulex je napisao(la):
trebas triza pitati posto sam ja naso 35/40 pa da se ne zajebem xD

DiAbLo je napisao(la):
Ma bulex Golf ti je sila , ja patim za tim motorom al nadam se da cu ga imati ovo mjesec-dva :D

hvala, ja znam da se prodaje jedan... g4 TDI 4motion... ako trazis golfa... ako trazis seata... tesko da kod nas ima...



Trazim Leona i ici cu u Svicu ili Njemacku po njega samo da se ovo proda :D
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

Nexus je napisao(la):
vidio golfa u subotu,samo zena neka vozac,fino izgleda;)

zhena uzela golfa da proba kako lezi na 18" :D

allroad je napisao(la):
bule vazda slika vako... parkira ga uza zid i onda ufati pola auta na slici :lol:
fin je golfac to znamo nego de bolje slike :D

tako mi bude parkiran u dvoristu... a kad sam negdje sve mi mrsko... slikati..

Djulba No 2 je napisao(la):
Golf je apoteka ziva...:cool:

djulba kad sam procito ovaj post... kontam da ti neko nije provalio u account :lol: hvala ;)

DiAbLo je napisao(la):
bulex je napisao(la):
trebas triza pitati posto sam ja naso 35/40 pa da se ne zajebem xD

DiAbLo je napisao(la):
Ma bulex Golf ti je sila , ja patim za tim motorom al nadam se da cu ga imati ovo mjesec-dva :D

hvala, ja znam da se prodaje jedan... g4 TDI 4motion... ako trazis golfa... ako trazis seata... tesko da kod nas ima...




Trazim Leona i ici cu u Svicu ili Njemacku po njega samo da se ovo proda :D



ja skoro pa nikad nisam vidio leona I sa tim motorom... samo se nemoj letiti na auta... bolje i skuplje al da je kako treba... kako god... sretno... i da mnogo kmica prdjes sigurno i bez kvarova...
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

Extra vozilica bulex jos ova masina ispod haube.....;)
Fino ce mu i ove felge stojat....:icon_smile:

Usput,kako si zadsovoljan sa xenonima ovim 8000k men kazu da uzmem od 6000 da je losa vidljivost na mokrom sa 8000K:icon_question:

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

ja nemam nikakvih problema sa xenonima... jos su meni govorili crkavaju sijalice... nista kod mene vidljivost super i kad je kisa i kad nije kisa... i po danu si uocljiv.... kod mene na sijalicama pise 8000k al mi izgleda kao 6000k ugl... nikakvih problema nema... ja prezadovoljan ovim xenon setom...
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

bulex je napisao(la):
ja nemam nikakvih problema sa xenonima... jos su meni govorili crkavaju sijalice... nista kod mene vidljivost super i kad je kisa i kad nije kisa... i po danu si uocljiv.... kod mene na sijalicama pise 8000k al mi izgleda kao 6000k ugl... nikakvih problema nema... ja prezadovoljan ovim xenon setom...

Kod koga si uzeo xenon set:icon_question:

:icon_exclaim:
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

adi187 je napisao(la):
bulex je napisao(la):
ja nemam nikakvih problema sa xenonima... jos su meni govorili crkavaju sijalice... nista kod mene vidljivost super i kad je kisa i kad nije kisa... i po danu si uocljiv.... kod mene na sijalicama pise 8000k al mi izgleda kao 6000k ugl... nikakvih problema nema... ja prezadovoljan ovim xenon setom...

Kod koga si uzeo xenon set:icon_question:

:icon_exclaim:

http://www.bhtuning.com/thread-19177.html ;)
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

Edo Daki Inc. i prezadovoljan jos mi ni jedna sijalica nije zatajila... hvala bogu... i nakon nekoliko mjeseci ni sam ne znam koliko...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top