Golf 4 TDI by bulex

Golf 4 TDI by bulex

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Golf 4 by bulex

Bulex extra Golf hehe a za opruge ili gewinde PM Damiru ili Arminu pa proberi :icon_biggrin::icon_biggrin::D
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

i ja gledam,stavio felge,a skoro se ni ne vide...sve neke srtistic...de opucaj s boka:D
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

vidis mog sepeta na 16kama
spojler2qu2.jpg


ana 19kama
dsc05222ft7.jpg

shurikenpv4.jpg


na prvoj slici vidis onaj trotoar na omv,na 16kama zapnem za trotoar onom plastikom naprijed
a na 19kama ne zapnem,eto to je to.

mozda mozes i 40 40 opruge uzeti
sve zavisi jel ti treba auto za makadama i za rupčaga i imas li drugo za vozanja zimi kad su kod nas snijegovi po putevima i kad je ocisceno na sredini je povisoko
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

pa ja sad komotno mogu na offroad ahah... ma i ne bude toliko snijega tamo kuda se ja krecem ma 35 40 je optimum... to je taman... onako da to fino izgleda... a ako bude frke nista nije tesko skinuti :D
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

Ma bulex Golf ti je sila , ja patim za tim motorom al nadam se da cu ga imati ovo mjesec-dva :D
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

Jesi ukosio slike....nema veze sto nije "spuscan" :icon_biggrin: mogli smo ga kuznut i nako malo ta trane;)
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

Treba pitat reggieja koje su opruge na njegovom golfu, i on voza 225/40/18, siva cetvorka s irca, zatamnjena.
 
Član
RE: Golf 4 by bulex

trebas triza pitati posto sam ja naso 35/40 pa da se ne zajebem xD

DiAbLo je napisao(la):
Ma bulex Golf ti je sila , ja patim za tim motorom al nadam se da cu ga imati ovo mjesec-dva :D

hvala, ja znam da se prodaje jedan... g4 TDI 4motion... ako trazis golfa... ako trazis seata... tesko da kod nas ima...
 
Super Moderator
RE: Golf 4 by bulex

bule vazda slika vako... parkira ga uza zid i onda ufati pola auta na slici :lol:
fin je golfac to znamo nego de bolje slike :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top