GOLF 4 Papučica gasa - problem

GOLF 4 Papučica gasa - problem

Pozdrav,
Danas krenuo prema visokom i auto počelo da zafrkava ostaje na 1200 rpm i neće ni niže ni više gasa...

Otišao do majstora na dijagnostiku problem u papučici gasa......
Sada trazim po internetu tu papučicu nikako je nema, ako mi možete vi preporučiti u okolici Kaknja, Zenice gdje da kupim tu papučicu?
Kolika je cijena, i kako se zapravo zove to što je otišlo, napišite mi brojeve telefona kod koga mogu kupiti polovnu :D



pozz moras pogledati na gasu koja je oznaka i traziti identicnu njoj da su isti i brojevi i slovo na kraju
najbolje ti je otici u kiseljak tamo su dobri autootpadi nisu skupi



PS: nakon 200 metara nakon što stane gas počne blicati lampica grijača i izbaci grešku na board computeru
 
Član
Tako hvala ti jale puno :)

Ja ne znam šta tu ima pogrešno ako čovjek zatraži obični savjet, šta vas košta odgovoriti, a ako ne ne morate pisati negativne stvari raznih tipova.

Hvala svima na pomoći sutra skidam, pa me interesuje da li ima razlike papučica u TDI motora po kilovatima, SDIovima, benzincima itd... ako može još samo to da odg
 
Član
Pa eto vidjet cu za polovnjaka za pocetak naso sam 30 kermi od TDIa, da li imaju razlike u tim papucicama u PD i obicnim, I SDI i benzinjarama,molim za odg od nekoga ko je vec skidao ili ima iskustvo oko ovoga
 
Član
rijetkost je da ode potenciometar na papučici gasa, ja sam isto imao problem na pasatu 3bg ( 5+ ) 1.9 TDI , isto mi se desavalo, upalim auto obrtaje digne na nekih 1200 i blica lampica od grijača, pokusam gasit pa ponovo palit i nekad proradi, to on ustvari upali safe mod da možeš odvuć cestom do prvog servisa, ja sam na odpadu uzimao drugu papucicu gasa i isto mi se desavalo, kasnije sasvim slučajno primijetim da je šteker na ECU do pola uštekan, uštekam ga kako treba i nisam vise imao problema.
Na dijagnostici nikad nikakve greške nije bilo
 
Član
Velika zahvala ide za 8c_competizione, riješio sam problem skinuo sam papučicu gasa koju drže tri navrtke desetke :)
Otvorio sam elektroniku i ocistio medicinskim alkoholom, vratio na vozilo i evo testirao sam je već 30 km radi besprijekorno....

Hvala svima na savjetima :)
 
Top