Golf 4 GTI

Golf 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
M A R E X je napisao(la):
Smo da se nadovezem,mrzim kad u oglasima pise ful sem koze :icon_mad::icon_mad:
jer naprimer passat 3bg nikad niko nije vidio u potpunom fulu,to garantujem,uvjek ima nesto jos tako da....:icon_exclaim:

Kod nas ako ima podizače i klimu odma pišu full na auto pijaci na sve i jednom piše full a ni jedan nije ni blizu...
 
Član
E ljudi shto se tice toga oko opreme...Ja sam imao na BMW-u E39 '97 parking senzore fabricke(zadnje),tempomat,komande na volanu,4 x el. podizaci,el. retrovizor s grijacima..i josh neke sitnice.
A zamisli shta je full..koza,grijaci sjedishta,elektro-memory sjedishta,tv-dvd-navigacija,tempomat,prednji + zadni parking senzori,shta ja znam..ima tu more opreme shto se podrazumjeva pod full


MISLIM TO NIJE ZA PREPIRKU...SVAKI MODEL AUTA IMA RALICITE PAKETE OPREME..A KOD NAS U BOSNI SHTO NEKO KAZE GORE JE 4 x EL. PODIZACI I KOZA GOVORE DA JE FULL...
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
jarane ne provaljuj se,exlusive paket opreme ne postoji,highline je najvise sto mozes imati a to nemas,da imas imao bi u retrovizoru sredisnjem na sofersajbi senzor za kišu,xenone mozda imas ali ne fabricke :)
ne pali se ko dvica na rostovu titat ;)

nego,kako slusa golf? planiras li raditi drugi usis zraka?

momak se nije provalio, postoji taj paket opreme, GTI EXCLUSIVE i u rangu je sa highline samo što ovaj ima dodatno sportski ovjes, recaro sjedišta i alu felge minimalno 16ke, u njegovom slučaju 17ke, auto je odlično opremljen, možda čak najopremljeniji golf na forumu (osim možda tvog V6) koliko ja vidim fali mu šiber, xenoni, park senzori i eto senzori za kišu ali opet sve u svemu odličan, svaka čast drug
nego de ti meni reci, nisam razumio, je li 180 ks fabrički plus čip na to, ili je 180 ks sa čipom
 
Član
semko666 je napisao(la):
on je 180ks fabricki a ja sam mu stavio SKN cip

auuuu sila brate, odličan ;)
golf je ko lutka, nek je sa srećom, ja mu ništa ne bih više dirao, možda samo farove neke za..banije ostalo za 10,
ako budeš prodavao felge ili naletiš na takve sjeti me se :icon_smile: meni su to najbolje felge za golf 4
 
Član
Kako može ići kao SDI kad ima otprilike 100 konja više.Drug golf ti je extra.Meni je jedan od najboljih na sajtu, posebno mi se sviđaju ta sjedišta.
 
Reso je napisao(la):
Kako može ići kao SDI kad ima otprilike 100 konja više.Drug golf ti je extra.Meni je jedan od najboljih na sajtu, posebno mi se sviđaju ta sjedišta.

brate citaj malo izmedju redova:) nemoj sve da shvatas bukvalno...nista licno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top