Golf 4 GTI

Golf 4 GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
golf pre pre dobar..men se ne svidjaju jedino ove sitnice..ove gti naprijed ubija u oci..al kralj je dva playera u autu..malo jedan :lol::lol:
 
Član
jbg ne razumijem se u vw-ove, pa neko ko bolje zna neka kaze koji je ovo paket opreme:icon_question:
ako je ovo total full oprema kako kazes, kakav je tek onda vw bez opreme:icon_question:
;)
 
Član
boss_C200 je napisao(la):
jbg ne razumijem se u vw-ove, pa neko ko bolje zna neka kaze koji je ovo paket opreme:icon_question:
ako je ovo total full oprema kako kazes, kakav je tek onda vw bez opreme:icon_question:
;)

Pa šta ti podrazumijevaš pod total full???Ipak je ovo golf,a i malo koje auto da ima baš sve sa spiska dodatne opreme,pa ni druga auta u klasi golfa.Kod nas ljudi često imaju problem da golfa mješaju sa mercedesom,bmw-om ili audijem koji su auta više klase i ne mogu se porediti ni pokom osnovu pa tako ni po opremi.
 
Član
darko13 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
jbg ne razumijem se u vw-ove, pa neko ko bolje zna neka kaze koji je ovo paket opreme:icon_question:
ako je ovo total full oprema kako kazes, kakav je tek onda vw bez opreme:icon_question:
;)

Pa šta ti podrazumijevaš pod total full???Ipak je ovo golf,a i malo koje auto da ima baš sve sa spiska dodatne opreme,pa ni druga auta u klasi golfa.Kod nas ljudi često imaju problem da golfa mješaju sa mercedesom,bmw-om ili audijem koji su auta više klase i ne mogu se porediti ni pokom osnovu pa tako ni po opremi.

pa zasto pisu total full kad ni blizu nije.. ne poredim sa mercedesom bmw-om, audi-jem.. nego mislim bas na Golfa 4, koji paketi opreme imaju?
high line,... koji jos?
stvarno ne znam, pa vi vw loveri malo dajte info-a:icon_smile:
 
Član
ja kako vidim nema xenone,nema senzore za brisace,ima mozda grijace sjedista
ima tu jos sitnica vjerovatno...
al sve u svemu dobar golf,posebno mi se svidja motor
a santa monica felge su top :)
vece felge stavi i eibach je a ne eybach ;)
 
Super Moderator
extra golf druze samo ga ne znas uslikat nikako
sve nesto pola auta ti se vidi i tako to... daj ga na fino mjesto parkiraj i fino par fotki pukni :D
 
Član
darko13 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
jbg ne razumijem se u vw-ove, pa neko ko bolje zna neka kaze koji je ovo paket opreme:icon_question:
ako je ovo total full oprema kako kazes, kakav je tek onda vw bez opreme:icon_question:
;)

Pa šta ti podrazumijevaš pod total full???Ipak je ovo golf,a i malo koje auto da ima baš sve sa spiska dodatne opreme,pa ni druga auta u klasi golfa.Kod nas ljudi često imaju problem da golfa mješaju sa mercedesom,bmw-om ili audijem koji su auta više klase i ne mogu se porediti ni pokom osnovu pa tako ni po opremi.

o tome ti pricam za njegovu klasu i negove marke vw vise nema nista na smisku

lov2xlr8 je napisao(la):
ja kako vidim nema xenone,nema senzore za brisace,ima mozda grijace sjedista
ima tu jos sitnica vjerovatno...
al sve u svemu dobar golf,posebno mi se svidja motor
a santa monica felge su top :)
vece felge stavi i eibach je a ne eybach ;)

ima xenone i ima senzore za brisace

boss_C200 je napisao(la):
darko13 je napisao(la):
boss_C200 je napisao(la):
jbg ne razumijem se u vw-ove, pa neko ko bolje zna neka kaze koji je ovo paket opreme:icon_question:
ako je ovo total full oprema kako kazes, kakav je tek onda vw bez opreme:icon_question:
;)

Pa šta ti podrazumijevaš pod total full???Ipak je ovo golf,a i malo koje auto da ima baš sve sa spiska dodatne opreme,pa ni druga auta u klasi golfa.Kod nas ljudi često imaju problem da golfa mješaju sa mercedesom,bmw-om ili audijem koji su auta više klase i ne mogu se porediti ni pokom osnovu pa tako ni po opremi.

pa zasto pisu total full kad ni blizu nije.. ne poredim sa mercedesom bmw-om, audi-jem.. nego mislim bas na Golfa 4, koji paketi opreme imaju?
high line,... koji jos?
stvarno ne znam, pa vi vw loveri malo dajte info-a:icon_smile:

ovo je paket opreme exlusive
 
Član
Taaky je napisao(la):
golf pre pre dobar..men se ne svidjaju jedino ove sitnice..ove gti naprijed ubija u oci..al kralj je dva playera u autu..malo jedan :lol::lol:

naravno da mi je dovoljno jedan ali nisam hteo da mu stavim onu kuticu ovako je lepse heeh

nermin suljagic je napisao(la):
jesil ti gdje iz okoline Tuzle?cini mi se poznata ova cetvorka!

nisam i bara sam crna gora
 
Član
jarane ne provaljuj se,exlusive paket opreme ne postoji,highline je najvise sto mozes imati a to nemas,da imas imao bi u retrovizoru sredisnjem na sofersajbi senzor za kišu,xenone mozda imas ali ne fabricke :)
ne pali se ko dvica na rostovu titat ;)

nego,kako slusa golf? planiras li raditi drugi usis zraka?
 
Član
Smo da se nadovezem,mrzim kad u oglasima pise ful sem koze :icon_mad::icon_mad:
jer naprimer passat 3bg nikad niko nije vidio u potpunom fulu,to garantujem,uvjek ima nesto jos tako da....:icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top