Golf 4 gti Tdi

Golf 4 gti Tdi

Član
MEDA je napisao(la):
I kod mene je leon nazad spusten do kraja,tj nema vise navoja,a napred imam jos 2 cm najmanje,mada ponekad mi se desi da udari poluosovina o balans stanglu..

Meni ne udara ali kod mene ima navoja jos (kada brojis navoje jos 6 krugova) i nemoze vise jer dira guma od amortizeri nemoze ni milimetar vise naprijed et 55 ali ima nekih kombinacija pa ja mislim da ove felge odose ABD ubrzo.

sub3r je napisao(la):
Predobro izgleda, svaka cast. ;)

Hvala velika...;-)
 
Član
Kupljenj je sistem air ride ali nemam zadnje jastuke,njih cu kupiti dodatno i tad cu ugraditi... A dotad je na gewindama.
 
Legend
opaaaaa, svidja mi se :D
Nemam nikakvog iskustva sa tim airrideom, nadam se da ce te dobro slusati i da ce biti funkcionalno za svakodnevnu upotrebu po ovim nasim rupcagama :)

Obavezno nam poslikaj kako se to postavlja, kako funkcionise, kod nas je to jos uvijek spansko selo, vjerujem za vecinu..
 
Član
Gledao sam kako radi uzivo spusti je bas dobro da je nemoguce voziti po nasim putevima,vozio na njima tvrdo je bas,kao moje sadasnje gewinde,ali komplet je instalacija nasao sam i na youtube kako da spojim sa iphon-om i skinuo aplikaciju malo se ima prikopcati na njih uredjaj za spajanje sa telefonom i radi,pa vidjet cemo kad se sve pripremi onda ce na auto a dotad gewinde i skupljaj za airride...:)
 
Top