Golf 4 Brembo diskovi i disk plocice?

Golf 4 Brembo diskovi i disk plocice?

Član
Zdravo, zanimaju me misljenja Brembo diskova i disk plocica, made in italy, za golf 4, kako su se pokazala, trajnost te kvaliteta?


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Mislim na sve serije, koje su se pokazale dobre, koje lose, prednosti, mane i kako se krecu cijene ?

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Trajnost mi najmanje ulogu imaju ovo ostalo mi je bitnije

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Pitanje je bilo kakve su se pokazale i jel vrijedi uzet a ne zasto brembo pravi za 66kw pa bi molio ako imate iskustva odgovorite jer mi je potrebno.

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
Kontam radi se o golfu R32 (zbog nicka) ili GTi, 1.8t ili neki chipovan TDi (120kw+++)

Zar serijski diskovi i plocice ga ne mogu zaustaviti?

Malo ko ce ti moci dati odgovor kako su se pokazale na golfu sa 66kw... Bolje receno niko. Jer niko (normal) u to se nebi upustao
 
Član
Kontam radi se o golfu R32 (zbog nicka) ili GTi, 1.8t ili neki chipovan TDi (120kw+++)

Zar serijski diskovi i plocice ga ne mogu zaustaviti?

Gesendet von meinem E2303 mit Tapatalk
Mogu ali sam dobio ponudu orginalnih ATE i ove navedene Brembo i zasto ne staviti Brembo koji su naravno boljih perfomansi i samim tim jos sigurniji od njegovih tvornickih, zar nije to bit tuninga da se tvornicko auto poboljsa nekim sportskim djelovima ?


Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk
 
Član
Ja bih rekao da su na golfu 4 bitniji diskovi, nego pakne...
vecina diskova se krivi, a pakne manje-vise svake obavljaju posao
 
Član
Ja bih rekao da su na golfu 4 bitniji diskovi, nego pakne...
vecina diskova se krivi, a pakne manje-vise svake obavljaju posao
Koliko sam upoznat. Ovo je bio problem sa fabrickim diskovima. A da su pakne manje vise iste, ne bi se slozio. Pakne itekako igraju ulogu u kocenju, prenosenju toplote itd.
Naravno dzaba ti ultra giga mega jake i dobre kocnice ako su gume krs.
 
Top