GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

lajsne idu van sto prije..ceka se samo majstor da bude slobodan :) kao i ja :cool:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

Jest urađeno svaka cast golf je odlican samo tako nastavi;);)
 
Legend
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

sreco moja , extra je ispalo , .... bas je puno ljepse

nebi ja dirao lajsne sa vrata , znas koliko valjaju po parking-u .......
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

branici premocni, ja se slazem s enesom, ne bih ni ja skidao lajsne s boka, one rade dobar posao:cool:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

ne vjerujem da lajsne mogu nesto valjat', onda bi najispuceniji rub vrata trebao da bude prekriven lajsnom ;) po meni, to je vise radi izgleda, a sto se tice upotrebne vrijednosti, to je slabo :icon_smile: da se to tako gleda, ne bi niko spustao auto :D :D :D

To HELL_BOY

branici su stvarno predobri :icon_smile: mislim da bi bilo extra kad bi stavio naprijed malu kockastu tablicu, sa strane na ovim resetkama ispod farova ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

Branicu su predobro ispali,sretno u nastavku radova;)...
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

Carbon je napisao(la):
ne vjerujem da lajsne mogu nesto valjat', onda bi najispuceniji rub vrata trebao da bude prekriven lajsnom ;) po meni, to je vise radi izgleda, a sto se tice upotrebne vrijednosti, to je slabo :icon_smile: da se to tako gleda, ne bi niko spustao auto :D :D :D

To HELL_BOY

branici su stvarno predobri :icon_smile: mislim da bi bilo extra kad bi stavio naprijed malu kockastu tablicu, sa strane na ovim resetkama ispod farova ;)

sta ti rece i osta ziv:icon_eek:
 
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

po meni bi bilo puno ljpse da se i lajsne skinu... kad je vec clean onda nek je citav... a ne na pola...
sretno u daljem radi... bas mi se svidja kako sredjujes... ;)
 

rs6

Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

ArminM je napisao(la):
Carbon je napisao(la):
ne vjerujem da lajsne mogu nesto valjat', onda bi najispuceniji rub vrata trebao da bude prekriven lajsnom ;) po meni, to je vise radi izgleda, a sto se tice upotrebne vrijednosti, to je slabo :icon_smile: da se to tako gleda, ne bi niko spustao auto :D :D :D

To HELL_BOY

branici su stvarno predobri :icon_smile: mislim da bi bilo extra kad bi stavio naprijed malu kockastu tablicu, sa strane na ovim resetkama ispod farova ;)

sta ti rece i osta ziv:icon_eek:

i ja gledam i ne vjerujem ........
 
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

odlicno odradjeno ;) drugo auto je bez ovih lajsni, da valjaju ne bih r32 bio bez njih :icon_biggrin:

ja bi lajsne ostavio ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

:cool::cool::cool: hvala hvala drugovi :) lajsne ostaju bas zbog parkinga kad kod nas zivi ljubomora u ljudima :icon_sad: ali sad je red na krov iznutra...onda hauba i gepek ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC - CLENIRANJE BRANIKA

bilo mi dosadno pa sam malo neke naljpnice isao raditi..
mlh9fq.jpg

2rfri9i.jpg

:cool::cool:
 
Top