GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

Član
posto sam bio u mnogo velikim problemima nisam stigao nis ni na autu raditi itd ali eto fala Bogu pa se sve rijesi..pa me evo opet sa vama :) i nastavljam sa karijerom :D za auto nisam imao hamen pa ni vremena ali nadam se da cemo se u GRADISKOJ vidjeti...
 
Član
RE: evo men opet tu :)

extra ti je golf,svaka cast,nema na njemu viska dijelova,,samo naprijed,ides ti daleko u svom projektu,samo naprijed;););)
 
Član
RE: evo men opet tu :)

hvala hvala pa nadam se do okupljanja u GRADISKOJ da ce mi i rep doci.. bio sam stavio stopove crne iste kao u mene sto su ali ga onda previse zatvore...ali polako :D do ljeta ce da bude BUJI PAJI I DA VAM SVIMA ZATAJI :123: jos su ti i neonke bice posla pune sake...
 
Član
RE: evo men opet tu :)

Odlican golf,bas prelijep :) Samo promijeni naziv teme jer ce ti je Igy izbrisati ovako :)
 
RE: evo men opet tu :)

fin golf, lijepe su felge i jedne i druge
nego napiši malo više podataka o vozilu
motor, god,proizvcodnje, oprema i sl:cool:
i koliko su cola ove felge što su na njemu
 
Član
RE: evo men opet tu :)

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
fin golf, lijepe su felge i jedne i druge
nego napiši malo više podataka o vozilu
motor, god,proizvcodnje, oprema i sl:cool:
i koliko su cola ove felge što su na njemu


I ja mu bas htjedoh isto napisati :) I mene zanima koliko " su felge?
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC

hvala hvala :cool: sta da kazem 1.9 pumpe dizne 116ks ako bogda uskoro kod srdjana na 150ks :cool:
presao 116.000 u mene je kako je imo 74.000 hm abs,esp,ma joj sta te jos zanima? sportski montizeri itd sad trebam gewinde dobiti ako mi se bude svidjelo..felge su 18 obje...xenon itd
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC

HELL_BOY je napisao(la):
hvala hvala :cool: sta da kazem 1.9 pumpe dizne 116ks ako bogda uskoro kod srdjana na 150ks :cool:
presao 116.000 u mene je kako je imo 74.000 hm abs,esp,ma joj sta te jos zanima? sportski montizeri itd sad trebam gewinde dobiti ako mi se bude svidjelo..felge su 18 obje...xenon itd

koji ti je profil gume?
 
Top