GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

GOLF 4 BLACK MAGIC - Nove slike

Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

super su sedista,jel ces da ih presvlacis ili ostaju ovakva? koliko su bila?
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

jos kada bi ih presvukao u kombinaciju koze i platna :D bilo bi :cool:
 
Legend
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

e super lepi,nek si ih vise nabavio , a onaj za gti ....sumnjiv mi od prvog dana,htjeo sam ih kupiti pa je onda pocelo zajebavanje , samo ovako dalje idi ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

enesss je napisao(la):
e super lepi,nek si ih vise nabavio , a onaj za gti ....sumnjiv mi od prvog dana,htjeo sam ih kupiti pa je onda pocelo zajebavanje , samo ovako dalje idi ;)

hvala LEPI ma onaj oglas je laz bio :cool:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

Aj svaki dan napredujes polako bit ce nesto od ovog golfa hehehe pusa oko moje
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

Ne znam brate, ti sicevi su totalno ruzni i ne idu ti uz auto ama bas nikako...al eto posto sam aj dobar prijatelj, daj ih meni da ih ja u neku Skodu utopim i svi sretni...eto, posto smo drugovi na forumu ne trebam ti ni marke dati, eto....

Ahhh, zar moja dobrota i zlatno srce nema granica ? Ma nemaaaaa :p
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...NOVA SJEDALA

tibor987 je napisao(la):
Ne znam brate, ti sicevi su totalno ruzni i ne idu ti uz auto ama bas nikako...al eto posto sam aj dobar prijatelj, daj ih meni da ih ja u neku Skodu utopim i svi sretni...eto, posto smo drugovi na forumu ne trebam ti ni marke dati, eto....

Ahhh, zar moja dobrota i zlatno srce nema granica ? Ma nemaaaaa :p

nije belaj prodam ti :D ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC..POMOĆ??

ZIMA ZIMA ZIMA ZIMA:icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry: KIŠAAA PJESAKKK :icon_cry::icon_cry::icon_cry::icon_cry:
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POMOĆ??

ljudii dali krov da tapeciram u crveno ili crno? i dali da masku sredim u crveno ili crno?:icon_question::icon_question:
 
Legend
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POMOĆ??

idi u crnu alkantaru ... sta ako sutra promijenis felge,... i nemas ovog crvenog tona da uparis,onda je sve bez veze,a crno ide uz sve druze ;)
 
Član
RE: GOLF 4 BLACK MAGIC...POMOĆ??

enesss je napisao(la):
idi u crnu alkantaru ... sta ako sutra promijenis felge,... i nemas ovog crvenog tona da uparis,onda je sve bez veze,a crno ide uz sve druze ;)

a unutrasnja ona maska mi se neda u crno :) a krov hmm ide u crno eto kad ti kazes :) :cool:
 
Top