Golf 3

Golf 3

Član
Poo meni mozda farove u crno radi zmigavaca..pa sam malo u PS odradio da ubacis zmige u farove a ove zatvoris..:)
4qFPgqr.jpg
 
Član
Nije lose al cu mu sad u farove ubacit sociva a sta s branikom nemam pojma dvoumim se ili da zatvorim ili da ostavim kako jeste..:-/
 
Član
Evo raja da se i ja javim da cujem par vasih misljenja ...imam u planu ubacivat siber al se dvoumim jer trazio sam panoramu a nisam uspjeo naci koja je lahka za ugradit pa sam nasao siber ovaj univerzalni tvornicki je potamljen malo je veci nego standardni i elektricni je uzvlaci se na krov a moze se i otvorit samo kao leptir malo...mislio ubacivat orginalni al ke previse posla i bojim se prokisnjavace a ovaj ima svoje dihtunge jednostavno za ugradit sad se samo dvoumim dali je pametno sjeci krov rad toga..:-/image.jpegimage.jpegimage.jpegimage.jpeg
 
Ni ja nisam za siber nikako...uvijek neki problem...ili sto kaze kolega zvizdi ili pusta ili propada,bece da se otvori kako treba nece da zatvori.. a.a

ako bas hoces onda panorama twingo krov pa kad je bal nek je....
 
Član
Ma kakav siber brate , ko ce stim zajebavati ....

Nego lijepo brusilicu u ruke i napravis cabrio :D hahahah



Nego kako si vec bio rekao da ces sociva ubacivati , onda bi se ja barem dobro poigrao sa farovima , sve u crno a i od dugih svjetala bi napravio dnevna svijetla ... a sto se tice branika ostavio bi ga kako jeste ,samo bi zmigavce prebacio gore u farove a poziciju da ostane u zmigavcu :D
 
Član
Ni ja nisam za siber nikako...uvijek neki problem...ili sto kaze kolega zvizdi ili pusta ili propada,bece da se otvori kako treba nece da zatvori.. a.a

ako bas hoces onda panorama twingo krov pa kad je bal nek je....


pa naj radije i bi panoramu od twinga al nekako ima onaj vjetrobran napred na njoj pa mi ono bas ne izgleda lijepo jos je siber tu ocrtao sam sve samo se bojim da cu se zeznut kad ga budem postavljao i nece mi se svidjat :((
 
Član
Evo da ubacim par fotki od dans sta sam radio na svojoj trici...Imam i planu da je osvjezim za ljeta jer mi je malo hauba i branik bili iskvrcani od kamencica i zadnji rubovi malo bili osteceni od preniskog spustanja lakiram je u orginalnu crvenu boju LY3D nekako mi je naj ljepsa tako da ovaj put nece biti nikakvih promjena sem repa na krovu skidam onaj sto sam imao stavljam orginalni gti/ovJedino sto se dvoumim jeste da felge ofarbam u bjelo plavo zlatno ili neku boju a rub ostaje poliran...toliko za ovaj put ak stignem kad se zavrsi ubacim jos koju sliku..

image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg image.jpeg
 
Član
Sto se tice felgi ovakve kakve su najbolje su e sad sto se tice druge boje bijela ili neka varijanta zlatne al ne bas one zlatne prejake i mozda cak cijele da idu u boju...jos jedna opcija plasti dip bijeli pa probaj odraditi i ovo sto zlaja govori slazem za ukidanje ovih zmiga i maglenki jos samo fali vento maska..
8725725348_a3c5f38f5f_o.jpg
 
Top