Golf 3 VR6

Golf 3 VR6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nisam nesto ceprko po internetu da se sad razumijem koliki mu je top speed al i ja mislim da bi mogo ici 240 komotno nije to neki bauk, kad sam sa jaranom isao u dvojki 16V KR 230 moze i ovo vala. al eto nikad se ne zna
 
Član
ma ne znam zasto ne bi mogao kad gti 16v kod mene moze navuci na 230 km/h sta bi onda bilo cudno za vr-a ..veronika je to heheh..

e jedno pitanje .gdje si nabavio ovu podlogicu.. i kako to da ti sat pocinje od 0 a ne od 20 km/h??????
 
Član
Plasma tacho je u pitanju.


Za nevjerne, auto ima chip. A za one koji i dalje nevjeruju pogledajte gdje su usli obrtaji:)
 
Početnik
Eko je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
ja mislim da nemoguce da vr6 moze ic ovoliko znam kako ide u duji al nisam siguran al eto :icon_question:

moze sat pokazati .. sto znaci da laze... sto znaci da ide maybe realno 215-220 kmh dole-gore

btw jesi ti sebi radio ovu podlogu ?

a cito sam na nekom drugom forumu da si ti rekao da je tvoj bivsi golf GTI 8v isao 210 ako je on mogao ici 210 onda moze i VR ili je i tebi lagao sat pa si i ti isao jedno 180
 
Član
ghzz je napisao(la):
Eko je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
ja mislim da nemoguce da vr6 moze ic ovoliko znam kako ide u duji al nisam siguran al eto :icon_question:

moze sat pokazati .. sto znaci da laze... sto znaci da ide maybe realno 215-220 kmh dole-gore

btw jesi ti sebi radio ovu podlogu ?

a cito sam na nekom drugom forumu da si ti rekao da je tvoj bivsi golf GTI 8v isao 210 ako je on mogao ici 210 onda moze i VR ili je i tebi lagao sat pa si i ti isao jedno 180

Upravo tako ...

A VR ti je preheben ;)
 

Eko

Član
ghzz je napisao(la):
Eko je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
ja mislim da nemoguce da vr6 moze ic ovoliko znam kako ide u duji al nisam siguran al eto :icon_question:

moze sat pokazati .. sto znaci da laze... sto znaci da ide maybe realno 215-220 kmh dole-gore

btw jesi ti sebi radio ovu podlogu ?

a cito sam na nekom drugom forumu da si ti rekao da je tvoj bivsi golf GTI 8v isao 210 ako je on mogao ici 210 onda moze i VR ili je i tebi lagao sat pa si i ti isao jedno 180

tako nekako dodje .. samo sto je moj bivsi golf fabricki bi trebao ici 16.7 na 402 a isao je 16.0 pa et ;-)

a i zeznuo sam se malo sto se tice vr-a... moze on ici 220-ak ladno sigurno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top