golf 3 problem ujutru

golf 3 problem ujutru

Član
Zdravo opet ja ljudi,senzor temperature sam zameniom,i sada pali sve ok normano,na prvo paljenje ujutru kad je mraz obrtaji su na 1100 par minuta i posle se smanjuju polako,ali bas kad se zagreje dobro mislim na to kad je temperatura oko 90°c obratji padnu na 600-650. Jedva koliko radi.i kad kad stucne kao da hoce da se ugasi.
 
Član
I da jos nesto sam hteo da vas pitam.nabavio sam neke felne sa zimskim gumama od Fiat punto 1.3 mjet,dali te felne pasu na golfa ili ne???
 
Član
Može se staviti ali nije to , to. VW ima promjer rupe 4x100mm a Fiat 4x98mm.
Nemoj se zajebavati s time , kad se 13-ke 4x100 bukvalno bacaju.
 
Član
Provjeri ti prvo raspon. Mozda je taj na fiatu vozio 4*100, posto su dosta cesce od 4*98. Uostalom, ne vjerujem da su nesto skupe na otpadu.
 
Član
Ljudi riknula klapna gasa,skriz istopio se onaj mali motorcic u njoj. E sad kazite vi meni jer to mora bas da bude klapna za Golf 3 ili mozda odgivara i od nekog drugog auta,nasao sam neku polovnu,ali covek kaze da je sa Golf 4,mada na slikama je ista kao i ova moja.
 
Član
Ja sam imao lupa 1.4 16v (generacija golf 4). Isto klapna otisla. Nasao sam na otpadu sa Pola (generacija golf 3) pasalo je 100%, samo sto miras odraditi adaptaciju na diagnostici

Send via Gameboy Color
 
Top