golf 3 problem ujutru

golf 3 problem ujutru

Član
Zdravo.dakle ovako imam golfa 3. 1.6 benz (55 kw) 97.god.
Imam problem sa njim ujutru,upali i ugasi se i sve tako.jedino hoce da radi kad mu nabijem gas na preko 2000 obrtaja.i tako ga drzim pod gasom neki minut i posle radi i na leru,ali i ler varira.u voznji nakon toga nema problema.
Molio bih za pomoc ako neko zna sta mogu da uradim u vezi tog problema. HVALA unapred.
 
Član
Evo da dodam i ovo.jutros u 06.kada ssm izasao sposla jedva upali,tj da znak javi se i nista dam gas nece pustim gas nece jedva ga nekako zeznuh da upali.
 
Kakav ti je akomulator? Kakve su ti svjecice,kakvi su ti kablovi,jel probijaju,kakvo je gorivo koje sipas koliko kw ima motor,ako neznas nista od navedenog a bas se nisi potrudio da napises ista od navedenog.nemoze ti ni vidoviti milan pomoc,pokusaj kupit od liqui moli cistac sistema goriva,naspi ovu bocicu I pun tank dobrog goriva I za 3-4 dana ce se auto puno bolje ponasati5110_-_k_-_liqui_moly_-_injection_reiniger.jpeg
 
Član
Napisao sam druze koliko ima kw motor.
Akumulator je dobar,vergla kao blesav.
Kablovi bi trebali biti dobri,nisam video da probijaju.
Svecice isto skoro menjane.
Da hteo sam jos da dodam da kad ukljucim ili iskljucim ventilator naglo onda krene oscilacija obrtaja
 
Član
Otraj kod majstora, nek skine karburator očisti ga,promjeni onaj dihtung ispod njega. također senzor temperature provjerit jer zna na starijim autima zajebavat.
Ugl. majstoru bar za te karburacije ima majstora
 
Član
Pa veruj mi da ovde kod mene i nema bas majstora.a i jos nesto,pa on nema prijatelju karburator to je ainspric kod njega.
 
Član
Skinuo sam klapnu gasa. I malo je ocistio benzinom i cetkicom za zube. I otvorio sam i onaj elektro deo gde je motor sa onim zucanicima,i tamo sa malo cistio one kontakte i one klizace po onoj ploci,cistio sam ih stapicima za usi. I mogu vam reci da razlike ima,upalio auto bez gasa i to jutros je bas bio mraz dobar.radi normalno na leru,nesto manje od 1000 obrtaja al ok je.
 
Član
A taj senzor temperature sam gledao i vidim da vlazi tu oko njega,kad sam ga malo mrdnuo poce da kaplje malo antifriz.
I neznam kako da ga skinem,ima onaj dzek kockasti sa 4.kontakta i preko njega ima onaj zicani osigurac,njega sam skinuo ali dzek nece da izadje.a neznam ni ceo senzor kako da promenim
 
Top