Golf 3 grijanje + plin ??

Golf 3 grijanje + plin ??

Član
Imam problem s grijanjem u autu,naime kad vozim na plin,tem auta(mislim radna temp ne prelazi 80) jedino poveca se kad idem uz brdo drugom npr krenem uz bistrik i duze vozim drugom i onda se poveca,zna li neko kako da pojacam grijanje jer mi je za plin (isparivac) spojeno grijanje,ono ide grijanje odn voda na isparivac bla bla..zna li neko kako mogu da poboljsam grijanje??? jer kao sto i sami znate ko se grije kuci na plin slabo se ugrije a kamo li u autu :)
pomozite mi da se ne smrznem bar jos ovu zimu :)
Svaka pomoc dobro dosla....
 
Član
Otidji u gole u Lukavicu kod "Darkom"-a da ti spoji vodu za rasplinjac na izlazu iz malog hladnjaka,a ne na ulaz pa ti odvlaci "mlaz tople vode", a mozda ti je malo zacepljen mali hladnjak:icon_rolleyes:
 
Član
brate kod njega sam mijenjao isparivac,nije do hladnjaka sigurno jer sam ga mijenjao prije 2.5 god. A oticu ovih dana kod njega,hocu mu reci da mi tako to uradi kao sto si ti rekao..il samo da kazem da mi je jako lose grijanje?
A sto se tice hladnjaka,on se nalazi unutra jel tak,i vidio sam da ona dva crijeva sto idu u kabinu gdje je mali hladnjak tu prerezano i provedeno do rasplinjaca,sad ne znam jel to ulaz ili izlaz?
Drug u svakom slucaju hvala ti
 
Član
sto se tice servisa dobro je,radio atest u 7 mjesecu,i bas kod njega kontrolisao,ozraka,mijenjao membrane itd,al sad kad je ovaj minus pohladno pravo,npr kad idem iz sa kuci u travnik tek pred sami kraj puta se lijepo ugrije,jel i kod tebe spojen na ulazu na mali hladnjak voda za rasplinjac?
 
Član
hafaR_ABF je napisao(la):
isti problem i kod mene dok nisam plin ugradio grijalo ko ludo a sad skroz slabo:lol::lol:

pa brate kako cemo poboljsati to grijanje,jel i kod tebe na ulazu spojen za rasplinjac??
 
Član
neznam vjeruj mi nisam zagledo mozda cu otic do svog majstora da vidim mozel sta ucinit a konto sam i da mali hladnjak malo procistim mozda se poboljsa :icon_smile:
 
Član
TDi Power je napisao(la):
probajte samo zamjeniti crijeva na hladnjaku gornje dole,a donje gore i vidi hoce li biti bolje? ;)

brate hoce li se sta poremetiti ako zamjenim ta crijeva?mene strah jer je u pitanju plin,hoce li uticati na isparivac?da ne bude nus pojava?
 
Član
marshal je napisao(la):
TDi Power je napisao(la):
probajte samo zamjeniti crijeva na hladnjaku gornje dole,a donje gore i vidi hoce li biti bolje? ;)

brate hoce li se sta poremetiti ako zamjenim ta crijeva?mene strah jer je u pitanju plin,hoce li uticati na isparivac?da ne bude nus pojava?


Lahko je vratiti, ali ne vjerujem da ce se ista desiti loše :icon_smile:
 
Član
vidi auto kad se vozi na plin ima malo slabije grijanje i malo mu duze treba da dosegne radnu temperatutu no na benzin ta se razlika itekako primjeti po ovim minusima, zato nemoj da te nervira mada imas i drugu solucija neka ti podese da se lpg kasnije prebacuje povecaju zadatu temperaturu. ;)
 
prije zamjene mjesta od crijeva malo isperi mali hladnjak pa tek onda ponovno spoji da ti kakva prljavstina iz hladnjaka ne ode u isparivac pa da ga ne zacepi tj. da nebi doslo do kakvog sranja ;)
 
Voda u rasplinjacu sluzi da ga hladi,jel tako?Ta voda onda iz rasplinjaca u motor moze da se vrati samo jos toplija,nikako hladnija,a samim tim grijanje sa plinom moze biti samo bolje,NIKAKO losije.E sad kod tebe je ocito problem neke druge prirode,a moj savjet ti je da promijenis termostat,sto ne bi trebalo biti skupo za golfa,obzirom da je za astru 10KM.
 
Član
tdi mene samo strah da nesto ne zeznem oko isparivaca

mirso ja uvijek palim i vozim na plinu,ugradjeno je tako da se ne plali sam na benzin pa da sam prebaci na plin

leonardo ajd pokusat cu i s termostatom pa cu vidjeti

mene samo zanima kad vozim auto npr autoputem,nikad tem nece preci 80 samo prelazo 80 kad stoji u mjestu,ipak na toj tem bi trebao da grije poprilicno
 
Top