Golf 3 cabrio spustanje:)nije koza vise:)str 3

Golf 3 cabrio spustanje:)nije koza vise:)str 3

Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

enesss je napisao(la):
odlicno ispao druze
inace....mrzim čunga lunga svemirske branike na ovakvim autima,ali ovaj nazad se stvarno fino uklopio , prednji kraj jos ljepsi....
nema sta , sve u svemu jako lijep golf

hvala drug;););)

Alive je napisao(la):
rale_cazin je napisao(la):
Auto je super uradjeno, meni nije sjeo auspuh pozada nikako jer je to neki ferari branik i auspuh je predvidjen na sredini kroz tu rupu al je i pomalena rupa za to... a napred nekako mi ne stoji sva maska crna probaj donji dio maske u boju auta mislim da ce se bolje uklopiti uz branik jer si zacepio sve u braniku ... sve drugo je odradjeno super samo ga jos spusti i bit ce :cool::cool::cool::cool:

Slazem se sa svim navedenim ;)

sto se tice auspuha puno prepravke ima da se u sredinu stavi jer je neko prije mene rezo branik da bih stavio ovaj auspuh i onda mi ostaje rupa na ovom dijelu i odlucio sam nista nedirati pa mozda nekada u buducnosti i to da uradim.......a sto se spustanja tice razmisljo sam o oprugama,ali..... skupljaju se pare za ovo.............



Uploaded with ImageShack.us

NeverMind je napisao(la):
druze odlican golf :icon_smile:

hvala :cool::cool::cool:
 
Član
RE: Golf 3 cabrio project 1 zavrsen str2 :)

vise nije koza hehehe auto spusteno na oprugam fk .......................evo par slika kako to sad izgleda.............

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/848/img0115u.jpg/]
img0115u.jpg
[/URL]

Uploaded with

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
rale_cazin je napisao(la):
To se trazilo, sad je puno bolje ;);););)
hvala ;);)

i.t.a. je napisao(la):
pregledao cijeli topic i mogu reci samo :cool::cool::cool::cool:

hvala ;);)

Crazydeaf je napisao(la):
extra izgleda svaka cast :cool:

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:

Zahvaljujem se svima na podrsci e sad momci trebaju mi vasi savjeti vezano za unutrasnjost, unutra je klasicna trojka sjedista crna sa nekakvim plavim sarama sto mi se nikako nesvida...........planiram da radim presvlacenje sjedista sad sam malo u nedoumici izmedu ovih varijanti ali ....................



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

ako imate kakav bolji prijedlog slobodno predlozite ...............

svaka pomoc dobro dosla .......;);)
 
Top