golf-2

golf-2

Član
mahe007 je napisao(la):
Ru-Golf2 je napisao(la):
shvatio sam namestio sam menjac pa cu sad pocet sa normalnim sredjivanjem hvala vam svima uzeo sam i one crvene opruke hvala vam ;)

ja koliko znam boja na opeugama znaci samo od kojeg je proizvodjaca..

to nema apsolutno veze, vecinom boja oznacava tvrdocu, mada ni to nije mjerilo...
nemoj stavljati masku sa 4 fara, bezveze :D
za pocetak odluci koji ces stil furati, old school, ili ces sakriti pola golfa pod plastiku, tj. moderni gti look...
evo ti primjer, hoces li furati na ovog bijelog ili sivog, to moras odluciti u startu, prije svega...

230620111083.jpg


230620111080.jpg


kad to odlucis, onda mozes dalje ici :)
ako odlucis na ovaj old school (najjjeftiji sto bi rekli) ne smijes nigdje imati hrdje, znaci lim ti mora biti bas zdrav, sto se tice toga, a ako se odlucis na ovaj drugi moderni gti look, onda pragovi, rubovi i vezni limovi ti nisu bolna tacka :D
do tebe je ;)

jah sto se raspisa :D:lol:

ps. posto vidim da ti je stara tipa, kao u mene, ili mjenjaj vrata ili furaj old school, meni licno ruzno izgleda moderni gti look na staroj tipi...
 
Član
:icon_eek: Kako mi ovo promace...

Radi samo kvalitetno, koji god da stil furas, nemoj ga samo djidjati...;)
 
Član
AnDel.....mislio sam celog da ga ofarbam i iznutra i iz vana u mat crnu a motor neznam u kakvu bi....a brisac i ovak ga nikad ne koristim pa tak da moze i on....konto sam to sam neznam dal da ubacim druga vrata ocel se uklopit il sta vec .. hvala
funky.....uh tesko pitanje svidja mi se taj sivi al imam duboke branike kod majsora farba ih ai imam malo i hrdje na pragovima i ima jos svagde po malo hvala ti
dellas..... napocetku sam teo one napucane nesto kao ovo
dm6zkj.jpg

pa sam sad odlucio na ovako
swuwxi.jpg

pa ako se budu videle slike dal da radim ko sto je ovaj drugi ili
 
Član
Drugi kralju, a prije svega kupi vrata od novije tipe i golf gti body kit. tj ove pragove, obrve i lajsne. Malo ih je teze naci ali prati pik i pitaj clana error... naleti to cesto;)

evo slika
http://i64.photobucket.com/albums/h172/dottore_hr/MK2/Donderdagsee2006061.jpg
 
Član
koje kocnice da stavim posto su mi ove odkazale u voznji i jedva sam zivu glavu izvuko i dali moze bez drugog lonca da se vozi posto mi je i on taj dan odpo hvala unapred
 
Početnik
Oggy je napisao(la):
Ma 15-ke mjera, sto sire..aj ba objasnice ti sve srdjan mali (g2_1.6b) on u tome uziva :D Nek ti golf bar izdaleka lici na ovog :cool: http://i12.photobucket.com/albums/a243/jimmyoldskool1/Simons%20MK2/Si30.jpg

vw_damir je napisao(la):
Drug, ovo sto te napadaju je zbog tebe... da ti se sutra ne smiju iza ledja... znas kakvi smo mi Bosanci;)

Srdjane, g2_1.6b objasni mu sta hocemo:cool::cool::cool::cool:

E jeb'ga nisam vidio da treba pomoc.... :lol::lol::lol:

PS: Salim se naravno :D

Drug ljudi su ti sve rekli, vidi se da nadolazis , tako da od mene puna podrska. :)
 
ovo sto radis od auta je krivicno djelo :lol:

slusaj druze,ja sam nekad ovo isto radio kad sam s 15 godina imao skuter od 50 kubika,bio sam cirkus od njega napravio,sav je bio iskicen,i onda kad sam shvatio da sam smijesan svima,sve sam zivo makao s njega,dobro ga iskitovao,ofarbao u bijelu boju kompletnog i felme bijele,skupio za dobar auspuh i stavio xenone,istapaciraoo i sjedista u bijelu,zatamnio stopove i tako te sitnice i to je na kraju bio jedan od najljepsih skutera u gradu ;) tako isto bi ti trebao da uradis s autom,vjeruj ovo kicenje nema smisla,samo ces se mucit kad se opametis i budes morao skidat ovaj cirkus :D


druze,moj predlog ti je da kucas po google-u "Golf 2 german style" i da na osnovu njih sredjujes auto, German Style je zakon za sve i nikad nece izac iz mode :cool:

sretno u skidanju tih kicenja i kasnijem pravom sredjivanju s merakom ;)
 
Član
drug moj ti je savjet dovedi prvo auto u ispravno stanje, tj otidji kod majstora..pa se tek onda baci na cuning kad sve popravke izvrsis ;)
 
Član
hvala vam svima a neznam ovde ni jednog dobrog majstora pa ako neko zna neka pomaze ;) a to ocu sam da sredim ovo oko mehanike i tih cuda :cool:
 
Član
i ja sam nekad tako počeo pa sam došao na ovu kliniku i odavno sam se izliječio od toga
Prijedlog:
Prvo sredi mehaniku
Zatim poskidaj sve iznutra njega očisti ga dobro, tu instrument tablu sredi, matiraj je u crnu, izbaci sve nepotrebne dijelove
Kupi kakve dobre felge.
I onda se baci na ostalo
 
Član
pa to sam i poceo sad al et zaeba me sad ovo cim to popravim idem na sredjivanje kako ste mi objasnili
 
Top