golf-2

golf-2

Član
evo malo i mog golfa pa recite sto valja na njemu a sto ne
jt5bvl.jpg
[/img]
ovde sam se malo igro da vidim kako bi bila kad bi bio namrgodjen :icon_biggrin:
107p2jn.jpg
[/img]
ovako bi izgledalo samo ima jos dorada....pa savjetujte
2ivny2c.jpg
[/img]
spustio sam tablicu dali da ostavim ovako bez branika il da stavim i koji bi najbolje bilo
1408m1.jpg
[/img]
malo unutrasnjosti
2i7u1d0.jpg
[/img]
2f03rcl.jpg
[/img]
jest malo prljav al sta se moze .....
 
Član
Koliko se da primjetiti, ne valja ništa na njemu!;)

Prelistaj malo ovu temu:
http://www.bhtuning.com/anti-tuning-t-52.html
i vidjećeš zašto.
 
Član
pa tek sam poceo branik radim i prednji i zadnji a ovo sa farova sam samo beze stavio.....bice nekad valjda dobar
 
Član
uhhh kako sam se streso i najezio hehh.
necu da ti ja dajem neke savjete jer ima puno iskusnijih ljudi od mene koji ce ti to objasnit .
ali mogu ti samo rec umjesto sto si napravio te KAO "obrve", ispeglo gepek, uradio te "ne mozes gledat u njih plave tapacirunge", kupio maglenke itd.. bolje da si od tih para kupio samo kakve uredne falcare :))
ali pregledaj koju MK2 temu na forumu pa ces vidjet o cemu ti pricam. No hatee ;)
 
Član
to sto si farbao pod haubom prefarbaj al u crno,nabavi bijele zmigavce, skini maglenke pa nabavi ako nista duboke karambolke i kakve kulturne felge sa falcom.skini taj pokusaj od bad look-a ili sta vec pa onda prepravi tu masku da bude kao bez znaka.izbaci te plave podmetace ispod nogu ako imas milosti prema svom autu i to plavetnilo okreni u crno (instrument tabla.... nebo... itd):123:

p.s. i operi ga nakon toga detaljno!
 
:lol: ahahahahahahahahahahaa vrati ga u orignal stanje bit će ljepši 1000% gepek vrati obrve skini plavetnilo prefarbaj,, iz iskustva ti govorim, bolje ga je ostaviti u originalu nego gluparije kućne raditi po autu, ili ako želiš počet sređivati bez spuštanja i lijepih felgi nemoj ni počimati raditi.... imaš dovoljno slika golfova što na plitkim što na dubokim branicima, uzmi jedan pravac i goni ;)
 
Legend
dobro dosao na bhtuning,kliniku za lijecenje od antituninga :D nadamo se da cemo te usmjeriti u pravom pravcu :cool:
 
Član
funky je napisao(la):
druze, jel' ti nas zajebavas ? :icon_question::icon_cry:

ne zaebaje nas nego se zaebavo s autom :cool:

on board:icon_biggrin::
crni mat sprej i vratiti te unutra plastike crno i pvo saranje po motoru...uzeti novu masku od novih modela (oko 15ak KM), vratiti gepek, odlijepiti ove naljepnice sa strana...ovo plavetnilo unutra smanjiti..kristal farovi , neke felge i spustanje i mozes na ulicu s njim :cool:

a bogati sta si to naumio s branicima mogu mislit' :D, radoznao sam ?
 
Član
stefan....pregledo sam sve su obicni sam imaju pojedini dobre felge i par djelica :icon_biggrin: hvala
C.Norris.....za obrve to skidam meni se svidja plavo i ofarbo sam u tu reko sam da mi se branik radi i prednji i zadnji al hvala opet na savjetu ;)
panajotis....to za motor nije lose zmigavce cu uzet dok nadjem duboke karambolke mi se rade a felge trazim te ko obrve skidam vec danas a ovo ostalo j.g moj ukus plavo nebi bas sve u crno ko mrtvacka da budu al hvala opet
im-mijo-g2................................. . . . . . nekontam al ok

ma ko vas j... imate svoje radite sto ocete ja cu sa svoim sta ocu vidim kakvi su vasi pola ih i nema slike aj zzzzzzzzz
 
Član
Ru-Golf2 je napisao(la):
stefan....pregledo sam sve su obicni sam imaju pojedini dobre felge i par djelica :icon_biggrin: hvala
C.Norris.....za obrve to skidam meni se svidja plavo i ofarbo sam u tu reko sam da mi se branik radi i prednji i zadnji al hvala opet na savjetu ;)
panajotis....to za motor nije lose zmigavce cu uzet dok nadjem duboke karambolke mi se rade a felge trazim te ko obrve skidam vec danas a ovo ostalo j.g moj ukus plavo nebi bas sve u crno ko mrtvacka da budu al hvala opet
im-mijo-g2................................. . . . . . nekontam al ok

ma ko vas j... imate svoje radite sto ocete ja cu sa svoim sta ocu vidim kakvi su vasi pola ih i nema slike aj zzzzzzzzz



:lol::lol::lol:
 
Član
:lol: :lol: lik trazi savjete i pita sta valja sta ne, i kazemo i onda nas ispali...niko te ne pokusava uvrijedi, pogresno si skonto...

drug savjetujem ti da pogledas noketovog, dadinog, funkyevog, fujiLO-a, bijelog gti od srdje mislim, zelenog golfa kojeg prodaje enesss itd...i sve ce ti biti jasno samom , ko nas jebe ;)
 
BHT Ovisnik
evo samo par golfova od clanova "koji nemaju ni slike" ,a pisali su ti;)

stefan
photo1439g.jpg


mijo
p6160098e.jpg


funky
264897_10150245988953532_522243531_7232411_2326371_n.jpg


mislim da se na svakog mozes ugledati,to su pravi primjeri golfa,a sve su ti vec rekli tako da ne moram ponavljati;)
 
Top