golf-2

golf-2

Član
GreenDevil.....e super hvala druze
vw_damir.....hvala druze al felge ce malo pricekat :icon_confused: imam ulaganja u motor i menjac neki mi djavo puko u menjac pa moram prvo to resit pa cu onda felge hvala ti
Armin01....i to kakva :lol: sad vec mozda i bude kad sam shvatio savjete
 
aj baš mi je drago da nadolaziš, i sve više i više ćeš shvatiti šta valja a šta ne, samo lagano bit će zmaj!!! :cool:
 
Član
doci ces ti na svoje, samo polako, i sam ces se smijati ovom sadasnjem izgledu;)
samo naprijed
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek: ee al si ga skockao svaka cast:cool: moj savjet vrati sve u orginalu pa ondaj haj dalje;)

Prelistaj ovo od pocetka do kraja pa ces mozda skontati sta ti pola fourma zeli reci: http://www.bhtuning.com/vw-golf-mk2-gtd-i-project-t-6330.html

Ne kazem ti da ga sad kopiras al nek ti bude ajmo reci uzo:icon_smile:r...

Al opet to je tvoje auto nase je da damo neki savjet i prokomentarisemo;)
 
Član
shvatio sam namestio sam menjac pa cu sad pocet sa normalnim sredjivanjem hvala vam svima uzeo sam i one crvene opruke hvala vam ;)
 
Član
Ru-Golf2 je napisao(la):
shvatio sam namestio sam menjac pa cu sad pocet sa normalnim sredjivanjem hvala vam svima uzeo sam i one crvene opruke hvala vam ;)

ja koliko znam boja na opeugama znaci samo od kojeg je proizvodjaca..
 
Član
e pa neznam vise ni ja uzeo sam te i nije lose spustio se skroz struze a hvala puno to je za savjete
 
Član
sta mislite vi kako bi bilo da ga prefarbam u mat crnu i dali da stavljam masku sa 2 velika i 2 mala fara il da ostavim ovu obicu
 
Član
Bilo bi odlicno kad bi ga ofarbao, ali onda bi ti falile neke fine felgice sa onako lijepim falcom, a masku ostavi ovu obicnu sa 2 fara samo ako budes u prilici kupi bez znaka bice odlicno....srecno u nastavku projekta..;)
 
Član
e super farbam ga cim uradim atest ili kako se vec zove a felge valjda cu uzet ak mi stara dadne pare :cool: il cim se zaposlim a masku cu stavit cim ga prefarbam... hvala druze :cool:
 
Član
mislis profi to da lakiras ili :icon_question:
usput bi bilo dobro da sredis neke stvari , zatvori taj brisac nazad ako vec ne mislis mjenjati gepek da se to sve uklopi ...
felge mozes uzeti za 150 km solidne za pocetak, neke ats cup i opruge i vec imas lijep auto ;)
uzmi masku s dva fara ,ja bi prebacio i retrovizore dole do kraja vrata ljepse izgleda , ovako na sredini nidje veze nez ko to izmisli :)
 
Top