golf-2

golf-2

Početnik
Ma 15-ke mjera, sto sire..aj ba objasnice ti sve srdjan mali (g2_1.6b) on u tome uziva :D Nek ti golf bar izdaleka lici na ovog :cool: http://i12.photobucket.com/albums/a243/jimmyoldskool1/Simons%20MK2/Si30.jpg
 
Član
Drug, ovo sto te napadaju je zbog tebe... da ti se sutra ne smiju iza ledja... znas kakvi smo mi Bosanci;)

Srdjane, g2_1.6b objasni mu sta hocemo:cool::cool::cool::cool:
 
poskidaj te trake, mani se ciganluka, pa vidis li ti navece bolan :icon_question::icon_question:
kad se radi "badlook" malo se pokrije far a ne pola fara, i uzmi koznu tablu od dvice i nek je fabricka bez tih florescentnih boja, spusti auto, nabaci neke 15"-ke i onda razmisljaj kako i sta dalje...

auto se ne sredjuje u BINGU, FISU, MERCATORU........... to zapamti, u protivnom bices sprdnja gdje god te vide, ima na ovom forumu dosta clanova koji su bili istog misljenja kao i ti i sad ti pametuju kako ces sredit auto...

ne moras gledat sve Golfove sto ti predlazu kako tvoj treba izgledat jer drukcije je kad vidis auto uzivo i na slici koja je sredjena u photoshopu
 
Član
hvala vam a one trake sa strana ili...... vidim zasto :icon_question: a malo sam pretjero sto jest jest skino sam danas i mnogo je bolje....kako da ga spustim sta mi sve treba i kako bi stojale petokrake 15ke ili koje da trazim
vw_damir.. ;) :cool:
 
Ru-Golf2 je napisao(la):
hvala vam a one trake sa strana ili...... vidim zasto :icon_question: a malo sam pretjero sto jest jest skino sam danas i mnogo je bolje....kako da ga spustim sta mi sve treba i kako bi stojale petokrake 15ke ili koje da trazim
vw_damir.. ;) :cool:

trazi crvene opruge, imas ih na oglasima, nemoj da bi sjeko obicne, a felge uzmi za koje imas para pa ce bit kasnije boljih i skupljih
 
Član
GreenDevil....ako budes dolazio u doboj castim te naso sam opruke
Oggy.....vredilo je truda i vasih zivaca al uspesno skonto sam sta cu hvala vam svima mnogo
 
Ru-Golf2 je napisao(la):
GreenDevil....ako budes dolazio u doboj castim te naso sam opruke
Oggy.....vredilo je truda i vasih zivaca al uspesno skonto sam sta cu hvala vam svima mnogo

ja imam zadnje crvene ako ti budu trebale...

bolje ti je da ulazes u opremu nego u naljepnice, garant nemas servo pa prvo to rijesi pa onda el podizaci stakala........
 
Član
nisam druze nista ljeppio sem folje crne a :icon_mad: nemam servo.....naso sam kod ovog momka sve 4 e sad neznam kako ce to bit kod mene su obicni a on nes kaze da nece bit dobro da obicne ove crvene opruke a nisu ni skupe.... druze ako imas fb posalji mi u pp da mi malo bolje objasnis ako imas vremena hvala ti za savjete
 
crvene, plave,zelene... nije bitno koja je boja, one sluze za spustanje auta, malo bude grublji ali i stabilniji...

imam FB ali slabo sam ONLINE
Emir Bjelic, ne krijem nista :lol:
 
Član
Evo ove su ti oldschool i blizu su ti. ATS CUP
http://www.pik.ba/artikal/1504369/ats-felge-4x100-15-quot-/

ispoliras ih da budu ovakve
http://h2.abload.de/img/w2008-ww-mm-51bwv.jpg

Neki od clanova ce ti sigurno fino objasnit kako se felge poliraju;)
 
Top